Nors ir pralaimėjusi Jonavos „CBet“ (4-2) komanda užsitikrino vietą kitame FIBA Europos taurės turnyro etape.Virginijaus Šeškaus auklėtiniai svečiuose 81:86 (16:25, 19:21, 25:15, 21:25) nusileido Rostoko „Seawolves“ (4-2) krepšininkams, bet dėl geresnio tarpusavio santykio užėmė pirmąją poziciją C grupėje.

Priminsime, kad pirmąją tarpusavio akistatą Jonavoje „CBet“ klubas laimėjo 19 taškų skirtumu (84:65), tad šiame mače buvo svarbiausia nepralaimėti didesniu taškų skaičiumi.

Jonaviškiams tai buvo pirmoji nesėkmė po paeiliui trijų laimėtų rungtynių turnyre.

Jau susitikimo pradžioje į priekį nurūko aikštės šeimininkai (2:9). Netrukus atstumas dar kiek padidėjo (4:13). Jonaviškiams jo panaikinti nepavyko ir iki ketvirčio pabaigos – 16:25.

Nors antrąjį kėlinį „CBet“ klubas pradėjo atkarpa 5-0, tačiau čia pat praleido tokią pačią ir atstumas tapo dviženklis (20:30). Du svečių tritaškiai vėl gerokai taisė Jonavos komandos situaciją (26:30), bet ir vėl praleista atkarpa leido varžovams atsitiesti (28:39). Būtent su tokiu deficitu jonaviškiai ir išėjo į ilgąją pertrauką – 35:46.

Vos tik prasidėjus trečiajam kėliniui, jonaviškiai iškart praleido tritaškį ir dvitaškį, o atstumas pasiekė jau 16 taškų ribą (35:51).

Vis dėlto, šis smūgis gerokai supurtė svečius ir šie atsitokėjo. V.Šeškaus auklėtiniai čia pat atsakė spurtu 9-0, po kurio deficitas ištirpo iki 5 taškų (48:53).

Pastarieji dar pridėjo 9 taškus paeiliui, pratęsdami atkarpą iki 18-2 ir galiausiai persvėrė rezultatą (57:56).

Nepaisant to, persvaros išsaugoti nepavyko. Prieš lemiamą kėlinį teko vytis varžovus – 60:61.

Ketvirto kėlinio pradžioje vokiečiai įjungė aukštesnę pavarą ir siekė atsiplėšti (60:69). Visgi, netrukus Lietuvos ekipa šiuos sustabdė ir pelnė 5 taškus be atsako (65:69).

Oponentų bandymai pabėgti buvo nesėkmingi, o likus žaisti minutę svečiai atstumą sumažino iki tritaškio metimo (81:84). Aikštės šeimininkai neužpuolė, bet rezultatyvumu pasigirti svarbiu metu negalėjo ir jonaviškiai.

Galiausiai du taškus dar pelnė Chevezas Goodwinas, tačiau tai jau nieko nekeitė šiame mače. Nors ir pralaimėjęs Jonavos klubas užsitikrino pirmą vietą grupėje – 81:86.

„CBet“: Ivanas Gandia 21 (2/3 dvit., 5/11 trit., 2/4 baud.), Strahinja Micovičius 17, Michaelas Hughesas (5/5 dvit.) ir Lukas Kreismontas (6/6 baud., 7 atk. kam., 6 rez. perd., 26 n. b.) po 12, Edvinas Šeškus 11, Mike'as Lewisas 6, Aleksandaras Marelja 2.

„Seawolves“: Derrickas Alstonas ir Chevezas Goodwinas (11 atk. kam., 5 kld.) po 15, Ericas Lockettas (7/8 dvit., 4 per. kam.) ir Tyleris Nelsonas (4/9 trit.) po 14, Matthew Bradley 12 (4/8 trit., 5 rez. perd), Wesas Clarkas 7 (5 rez. perd.).