NBA čempionate praėjusią naktį Naujojo Orleano „Pelicans“ (7/19) su Jonu Valančiūnu išvykoje rezultatu 108:118 (26:28, 23:29, 36:37, 23:24) pralaimėjo Hjustono „Rockets“ (7/16) komandai.

„Pelicans“ vidurio puolėjas J. Valančiūnas žaidė 32 minutes ir surinko 17 taškų bei atkovojo 10 kamuolių. Lietuvis pataikė 7 dvitaškius iš 10 ir 3 baudų metimus iš 6, prametė vieną tritaškį.

Naujojo Orleano komandoje ryškiausiai žinėjo Brandonas Ingramas. Jis pelnė net 40 taškų, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Rungtynių pabaigoje „Pelicans“ buvo priartėję iki 6 taškų (111:105), bet po minutės pertraukėlės „Rockets“ atakavo sėkmingai ir kontroliavo situaciją paskutinėmis susitikimo sekundėmis.

„Rockets“ beviltiškai pradėjo šį sezoną ir vienu metu turėjo vos 1 pergalę ir 16 pralaimėjimų. Tačiau pastaruoju metu Hjustono krepšininkai atkuto ir laimėjo 6 kartus paeiliui, į Vakarų konferencijos turnyro lentelės dugną nustumdami „Pelicans“ ekipą.

„Rockets“: Ericas Gordonas (5 rez. perd.) ir Christianas Woodas (8 atk. kam.) po 23, Garrisonas Mathewsas 13, Danielis Theisas 12.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 40 (12/18 dvit., 3/10 trit., 7/8 baud., 5 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 17 (7/10 dvit., 10 atk. kam., 3 rez. perd., 3 blok.), Nickeilis Alexanderis-Walkeris ir Guillermo Hernangomezas po 10.