Pergalių seriją iki trijų NBA lygoje pratęsė Čikagos „Bulls“ (16/8) krepšininkai. Jie svečiuose po sunkaus mūšio 111:107 (28:34, 24:22, 27:26, 32:25) palaužė Bruklino „Nets“ (16/7) komandą.

Aikštės šeimininkai mačą pradėjo atkarpa 9:0, kuri leido kiek atsiplėšti jau pirmosiomis minutėmis.

Dviženkliu skirtumas tapo po didžiosios pertraukos. Bruklino krepšininkai pridėjo dar dvi rezultatyvias atakas iš eilės ir padidino pranašumą iki 11 taškų (60:71).

Vis dėlto, jo išsaugoti nepavyko. Jau ketvirto kėlinio pradžioje svečiai iš Čikagos ne tik jį visiškai ištirpdė, tačiau ir persvėrė rezultatą savo naudai (85:84).

Likus žaisti 17 sekundžių, po Kevino Duranto tritaškio „buliai“ dar pirmavo dviemis taškais (107:105). Nepaisant to, skaudų dūrį varžovams netrukus sudavė Lonzo Ballas atsakęs taip pat tiksliu tolimu metimu (110:105).

Vėl iniciatyvos ėmęsis K.Durantas drebino krepšį dėjimu, o Ayo Dosunmu realizavo tik vieną baudos metimą (111:107).

Galiausiai per likusias 9 sekundes aikštės šeimininkai prametė du tritaškius paeiliui ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Priminsime, kad Bruklino ir Čikagos komandos Rytų konferencijoje užima atitinkamai pirmą ir antrą vietas.

„Bulls“: Zachas LaVine‘as 31 (7/11 dvit., 2/9 trit., 11/13 baud., 8 atk. kam., 6 rez. perd.), DeMaras DeRozanas 29, Nikola Vučevičius ir Ayo Dosunmu po 11, Lonzo Ballas (9 atk. kam., 7 rez. perd., 3 blk.) ir Derrickas Jonesas Jr. po 8.

„Nets“: Kevinas Durantas 28 (10/20 dvit., 2/6 trit., 2/2 baud., 10 atk. kam.), LaMarcusas Aldridge‘as 20 (7 atk. kam.), Jamesas Hardenas 14 (5/21 met., 7 atk. kam., 14 rez. perd.), Paulas Millsapas 13 (7 atk. kam.), Patty Millsas 12.