• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
    A grupė Birželio 14 d., penktadienis
    GER 5 SCO 1
    A grupė Birželio 15 d., šeštadienis
    HUN 1 SUI 3
    B grupė Birželio 15 d., šeštadienis
    ESP 3 CRO 0
    B grupė Birželio 15 d., šeštadienis
    ITA 2 ALB 1
    D grupė Birželio 16 d., sekmadienis
    POL 1 NED 2
    C grupė Birželio 16 d., sekmadienis
    SLO 1 DEN 1
    C grupė Birželio 16 d., sekmadienis
    SRB 0 ENG 1
    E grupė Birželio 17 d., pirmadienis
    ROU 3 UKR 0
    E grupė Birželio 17 d., pirmadienis
    BEL 0 SVK 1
    D grupė Birželio 17 d., pirmadienis
    AUT 0 FRA 1
    F grupė Birželio 18 d., antradienis
    TUR GEO 18:40
    F grupė Birželio 18 d., antradienis
    POR CZE 21:40
    B grupė Birželio 19 d., trečiadienis
    CRO ALB 15:40
    A grupė Birželio 19 d., trečiadienis
    GER HUN 18:40
    A grupė Birželio 19 d., trečiadienis
    SCO SUI 21:40
    C grupė Birželio 20 d., ketvirtadienis
    SLO SRB 15:40
    C grupė Birželio 20 d., ketvirtadienis
    DEN ENG 18:40
    B grupė Birželio 20 d., ketvirtadienis
    ESP ITA 21:40
    E grupė Birželio 21 d., penktadienis
    SVK UKR 15:40
    D grupė Birželio 21 d., penktadienis
    POL AUT 18:40
    D grupė Birželio 21 d., penktadienis
    NED FRA 21:40
    F grupė Birželio 22 d., šeštadienis
    GEO CZE 15:40
    F grupė Birželio 22 d., šeštadienis
    TUR POR 18:40
    E grupė Birželio 22 d., šeštadienis
    BEL ROU 21:40
    A grupė Birželio 23 d., sekmadienis
    SCO HUN 21:40
    A grupė Birželio 23 d., sekmadienis
    SUI GER 21:40
    B grupė Birželio 24 d., pirmadienis
    ALB ESP 21:40
    B grupė Birželio 24 d., pirmadienis
    CRO ITA 21:40
    D grupė Birželio 25 d., antradienis
    FRA POL 18:40
    D grupė Birželio 25 d., antradienis
    NED AUT 18:40
    C grupė Birželio 25 d., antradienis
    DEN SRB 21:40
    C grupė Birželio 25 d., antradienis
    ENG SLO 21:40
    E grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    UKR BEL 18:40
    E grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    SVK ROU 18:40
    F grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    GEO POR 21:40
    F grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    CZE TUR 21:40
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Egipte vykstančiame pasaulio jaunių čempionate Lietuvos sportininkai dar kartą užkopė ant prizininkų pakylos vaikinų iki 17 metų estafetėse Nojus Chmieliauskas ir Lukas Gaudiešius iškovojo sidabrą.

Egipte vykstančiame pasaulio jaunių čempionate Lietuvos sportininkai dar kartą užkopė ant prizininkų pakylos vaikinų iki 17 metų estafetėse Nojus Chmieliauskas ir Lukas Gaudiešius iškovojo sidabrą.

REKLAMA

Neseniai Europos čempionais šioje rungtyje tapę lietuviai šį kartą surinko 979 taškus ir nusileido tik rusams Jegorui Zorkinui bei Maksimui Malyševui (994). Treti finišavo egiptiečiai Osama Zaki ir Mohamedas Mohamedas (961).

N. Chmieliauskas ir L. Gaudiešius šį kartą buvo ketvirti plaukimo rungtyje (1 min. 53,67 sek.; 323 taškai) ir antri bėgant bei šaudant (10:44,80; 656).

Estafečių varžybose iš viso dalyvavo 14 komandų.

Varžybų rezultatai:

Šeštadienį taip pat vyko merginų iki 19 metų finalas, kuriame Medėja Gineitytė (1005) užėmė 9-ąją vietą. Vilnietė buvo 13-a fechtuojantis (19 pergalių; 215), 7-a - plaukiant (2:16,07; 278) ir 13-a - bėgant bei šaudant (13:08,50; 512).

Pasaulio čempione tapo egiptietė Amira Kandil (1070), vicečempione - rusė Jana Solovjova (1068), o trečiosios vietos laimėtoja - baltarusė Anastasija Malašenoka (1035).

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų