30

„Žalgirio“ legionierius Jamesas Andersonas prie pirmosios kauniečių pergalės pusfinalio serijoje pridėjo 9 taškus ir atkovojo 4 atšokusius kamuolius. Amerikietis po rungtynių teigė, jog laisvos dienos turėjo įtakos sportinei formai, tačiau treniruočių stovykla buvo naudinga.

„Mes norėjome didinti tempą nuo pat pradžių, stengėmės būti agresyvūs abiejose aikštės pusėse ir tai mums pavyko. Žinoma, be krepšinio praleistos dienos turėjo įtakos mano sportinei formai, tačiau turėjome gerą treniruočių stovyklą, tad aš grįžau į ritmą. Jų serija buvo sunkesnė nei mūsų, gal tai ir turėjo įtakos, bet mes galvojome tik apie tai, ką turime padaryti ir apie žaidimo planą. Palaikymas buvo geras, juk tai pirmos pusfinalio rungtynės. Bet reikia daugiau žmonių surinkti į didžiąją areną, viskas priklauso nuo mūsų.“

Pusfinalio seriją „Žalgirio“ krepšininkai pradėjo užtikrinta pergale prieš „Juventus“ ekipą 81:53. Po susitikimo kauniečių strategas santūriai džiaugėsi pergale ir teigė, jog visas darbas dar priešakyje.

REKLAMA

„Pirmą pergalę, kurią reikėjo pasiekti, pasiekėme. Galvoju, kad nemažą dalį rungtynių žaidėme agresyviai, neleisdami priešininkams atsipalaiduoti, žinojome, kad oponentai yra šiek tiek pavargę, juos spaudėme ir tai pasiteisino“, – sakė G.Krapikas.

„Visada būna nerimas po ilgesnės pertraukos be rungtynių, ypatingai kai sezono pabaigoje žaidėjai įpratę žaisti kas kelias dienas. Turėjome kelias laisvas dienas, bet pavyko treniruočių metų išprovokuoti žaidybines situacijas ir nesijautė, kad nežaidėme rungtynių.“

Dainius Adomaitis po susitikimo teigė, jog tikėjosi sunkių rungtynių ir tvirtino, kad aikštelės šeimininkų pergalę lėmė gera jų gynyba.

„Tikėjomės, kad bus labai sunkios rungtynės, nes žaidėme prieš geriausiai besiginančią komandą ne tik BEKO-LKL, bet ir vieną geriausiai besiginančių ekipų Eurolygoje. Jie perimdavo kamuolius ir pelnydavo lengvus taškus“, – teigė D.Adomaitis.

„Kauniečiai yra patyrusi komanda, kuri pajaučia priešininko silpnumą, jaučia kada padarai žingsnį atgal. Svarbiausia nedaryti to žingsnio atgal. Jeigu jie daro žingsnį į priekį, mes turime atsakyti. Pirmoje pusėje padarėme 12 klaidų, o jie pelnė 14 lengvų taškų.

Matėsi, kad pritrūkome kvapo, ypač kai jie suagresyvino gynybą. Stengėmės rotuoti, kad mažiau žaistų pagrindiniai žaidėjai, bet rotacija susijaukė iškritus Arvydui Šikšniui. Pralaimėjimą priimame kaip pamoką ir ruošimės kitoms rungtynėms.“

(30 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kauno "Žalgiris" per varžybas negailėjo Utenos "Juventus"


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų