Jonas Valančiūnas pasirašė su Toronto „Raptors” dvejų metų sutartį su galimybe pratęsti kontraktą dar dviem sezonams. Ketverių metų sutarties vertė – 15,3 mln. dolerių. J. Valančiūnas į olimpines žaidynes vyks turėdamas kišenėje ilgalaikę sutartį su Kanados klubu, rašo dienraštis “Lietuvos rytas".

Šiuo metu su Lietuvos rinktine Londono olimpiadai besirengiančiam 20-mečiam vidurio puolėjui nereikėjo vykti į Kanadą. Jis dokumentus pasirašė būdamas stovykloje Palangoje.

Kontraktas sudarytas pagal NBA naujokams nustatytas sąlygas. Per pirmąjį sezoną J.Valančiūnas turėtų uždirbti 3,4 mln. dolerių, per antrąjį – 3,5 mln. dolerių. 2014 metais „Raptors” turės teisę pratęsti sutartį trečiam sezonui, o po jo ir ketvirtam. Už trečiąjį sezoną lietuviui numatyta 3,7 mln. dolerių, už ketvirtąjį – 4,7 mln. dolerių atlyginimas. Iš viso per ketverius metus „Raptors” J.Valančiūnui turėtų sumokėti 15,3 mln. dolerių.

Pernai naujokų biržoje 20-uoju pakviestas 21-erių metų Donatas Motiejūnas per ketverius metus pagal kontraktą „2+1+1“ Hiustono „Rockets“ komandoje turėtų uždirbti 6,5 mln. JAV dolerių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų