Trigubą dublį beveik surinkusio Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ (36-25) išvykoje 123:117 (44:38; 27:28; 22:21; 30:30) įveikė Oklahomos „Thunder“ (28-33) krepšininkus.

Iki trigubo dublio lietuviui trūko vos vieno rezultatyvaus perdavimo. D. Sabonis žaidė 34 minutes, o per jas surinko 22 taškus,13 atkovotų kamuolių, 9 rezultatyvius perdavimus.

Jau po dviejų kėlinių lietuvis buvo susirinkęs 17 taškų, 7 atkovotus kamuolius ir 7 rezultatyvius perdavimus. Su tokiais rezultatai D. Sabonis tapo ketvirtuoju NBA krepšininku šį sezoną, kuriam pavyko tokią statistiką užfiksuoti per du kėlinius. Be D. Sabonio tai šį sezoną įgyvendino  Nikola Jokičius, Giannis Antetokounmpo ir Luka Dončičius.

Pirmoje rungtynių pusėje vyko intensyvi puolimo kova. Į ilgąją rungtynių pertrauką pirmaudami 71:66 išėjo Sakramento krepšininkai.

Trečiajame kėlinyje lietuvio ekipai pavyko atitrūkti dar toliau, tačiau ilgai persvaros išlaikyti nepavyko. „Thunder“ krepšininkai paskutiniame ketvirtyje pasivijo Sakramentą ir išlygino rezultatą (98:98).

Tuomet Mike'o Browno auklėtiniai dar kartą suorganizavo spurtą, po kurio įgijo dviženklį pranašumą, kurį laikė iki pat rungtynių pabaigos (110:100).

D. Sabonio atstovaujamam klubui tai buvo ketvirtoji pergalė iš eilės.

Rezultatyviausiai iš nugalėtojų komandos rungtyniavo Harrisonas Barnesas, kuris pelnė 29 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir padavė 3 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu šeimininkų gretose rezultatyviausias buvo Jalenas Williamsas, kuris per 32 minutes pelnė 27 taškus, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Tiesa, abi ekipos rungtyniavo be savo rezultatyviausių krepšininkų.  „Thunder“ gretose dėl  COVID-19 protokolų nerungtyniavo Shai Gillgeous-Alexanderis, o Sakramento ekipoje mačą dėl kairiojo riešo traumos praleido De'Aaronas Foxas.

„Kings“: Harrisonas Barnesas 29 (9 atk. kam.,), Domantas Sabonis 22 (13 atk. kam., 9 rez. perd.), Kevinas Huerteris 20 (9 rez. perd.), Davionas Mitchellas 15 (1 atk. kam., 4 rez. perd.), Keeganas Murray 13 (10 atk. kam.).

„Thunder“: Jalenas Williamsas 27 (5 atk. kam., 8 rez. perd.), Dario Šaričius 21 (8 atk. kam.), Lu Dortas ir Kenrichas Williamsas po 11, Aaronas Wigginsas (6 atk. kam) ir Tre Mannas (6 rez. perd.) po 10.