Turino „Juventus“ klubas Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse namuose 4:2 nugalėjo „Torino“ futbolininkus.

Yannas Karamohas jau 2-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir išvedė „Torino“ į priekį 1:0.

Juanas Cuadrado 16-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Antonio Sanabria 43-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir persvėrė rezultatą „Torino“ naudai 2:1.

Danilo per pridėtą pirmojo kėlinio laiką puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 2:2.

Gleisonas Bremeris 71-ąją minutę smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė „Juventus“ ekipą į priekį 3:2.

Adrienas Rabiotas 80-ąją minutę standartinės situacijos metu nukreipė kamuolį į vartus ir padidino pranašumą 4:2.

Jaunasis Lietuvos futbolininkas Gvidas Gineitis šiame susitikime liko ant atsarginių žaidėjų suolelio.