Panevėžio „Lietkabelis“ (7/6) iškovojo įspūdingiausią sezono pergalę – Europos taurėje pažemino vieną favoričių Belgrado „Partizan“ (9/5), treniruojamą legendinio Željko Obradovičius.

Nenado Čanako auklėtiniai namie varžovus patiesė 93:78 (24:24, 29:13, 27:18, 13:23).

Sužaidus dešimt minučių rezultatas buvo lygus 24:24, bet antrą kėlinį „Lietkabelis“ pradėjo įspūdingai – septynias minutes varžovams neleido pelnyti taškų, spurtavo net 20:0 ir ėmė triuškinti pasimetusius svečius.

Po pertraukos „Partizan“ buvo sumažinęs deficitą iki 13 taškų, bet „Lietkabelis“ atsakė dar vienu spurtu 8:0 ir atstatė triuškinantį skirtumą 63:42.

Didžiausias skirtumas tarp ekipų vienu metu siekė net 29 taškus. Varžovai skirtumą iki padoresnio sumažino tik mačo pabaigoje.

„Lietkabeliui“ Gediminas Orelikas (5/7 trit.) ir Džordže Gagičius (7/9 dvit,) pelnė po 21 tašką.

Pirmąjį mačą Belgrade „Partizan“ buvo laimėjęs 84:77.

„Lietkabelis“: G. Orelikas ir D. Gagičius po 21, V. Lipkevičius 14, K. Žemaitis 11, P. Kalaitzakis 10.

„Partizan“: K. Punteris 20, R. Zagoracas 16, Y. Madaras 12.