Įspūdingą atkarpą sužaidusi „Monaco“ (14/13) su Donatu Motiejūnu praktiškai užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose.

„Monaco“ klubas svečiuose 72:63 (16:17, 15:20, 20:6, 21:20) palaužė Milano „AX Armani“ (18/9), kuri nepasinaudojo galimybe palypėti į antrąją turnyrinės lentelės vietą.

D. Motiejūnas žaidė 17 minučių, per kurias pelnė 6 taškus (3/5 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 11 naudingumo balų.

Trečio kėlinio pradžioje „AX Armani“ užtikrintai pirmavo 42:31, bet „Monaco“ laimėjo atkarpą 11:0 ir išlygino rezultatą, o netrukus ir išsiveržė į priekį.

7 minučių atkarpą „Monaco“ galiausiai laimėjo net 20:1 ir prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 51:43.

Iki mačo pabaigos likus žaisti tris minutes Mike’as Jamesas pataikė sudėtingą dvitaškį ir skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki dviženklio 64:54.

„AX Armani“: Sh. Shieldsas 22, K. Hinesas ir B. Bentilas po 8.

„Monaco“: M. Jamesas 19 (7 rez. perd.), D. Hallas 16 (8 atk. kam.), P. Lee 10, D. Baconas 8.