Šeštadienį Ispanijoje pergales vienodais rezultatais iškovojo Madrido „Real“ ir „Barcelona“. Čempionato lyderės savo varžovus nugalėjo 3:2.

„Real“ svečiuose 3:2 (1:1) palaužė Chichono „Sporting“.

Šeimininkai dukart pirmavo. Jiems 14-ąją minutę įvartį pelnė kroatas Duje Čopas, 50-ąją – Mikelis Vesga.

„Real“ rezultatą išlygino Isco (17 minutė) bei Alvaro Morata (59 min.). Isco įmušė ir pergalingą įvartį, pasižymėjęs 90-ąją minutę.

Iš pagrindinio Madrido komandos vienuoliktuko žaidė kapitonas Sergio Ramosas, po keitimo aikštėje pasirodė Marcelo ir Casemiro.

„Barcelona“ gelbėtis nereikėjo. Ji namie laimėjo taip pat 3:2 (3:2), įveikusi San Sebastiano „Real Sociedad“. Visi įvarčiai pelnyti pirmajame kėlinyje.

17-ąją ir 37-ąją minutėmis įmušė Lionelis Messi. 42-ąją kamuolį į savuosius vartus nukreipė Samuelis Umtiti. 44-ąją trečiąjį katalonų įvartį į varžovų vartus pelnė Paco Alcaceras. 45+1 minutę įmušė svečių atstovas Xabi Prieto.

Mažiausiai vargo turėjo Madrido „Atletico“. Jis savo aikštėje 3:0 (1:0) sutriuškino Pamplonos „Osasuna“.

30-ąją ir 47-ąją minutėmis įmušė Yannickas Carrasco, 61-ąją – Filipe Luisas.

Likusiose šeštadienio rungtynėse La Korunjos „Deportivo“ 2:0 nugalėjo „Malaga“.

„Real“ (75 taškai) pirmauja Ispanijos čempionate, lenkdamas maču daugiau sužaidusias „Barcelona“ (72 tšk.) ir „Atletico“ (65 tšk.).