Gimtadienį švenčiantis Telšių „Džiugas“ sulygiavo su svečiais iš Vilniaus. 11 metrų baudinio rungtynių pabaigoje nerealizavęs „Džiugas“ turėjo progą iškovoti pergalę prieš Vilniaus „Riterius“, tačiau galų gale teisėjo finalinis švilpukas skelbė lygiąsias 1:1 (1:1)

Kiek aktyviau rungtynes pradėję „Riteriai“ įvartį pelnė pirmi – F. Brisola atliko smūgį į vartus ir kamuolio skriejimo trajektorijoje atsidūręs N. Palafozas nukreipė jį į vartus. Tai buvo pirmasis vilniečių įvartis šiame sezone.

Svečiai ilgai džiaugtis negalėjo, nes jau po poros minučių rezultatą išlygino Jardeu Ribeiro, kuris varžovų  vartininką nuginklavo smūgiu iš už baudos aikštelės. Už minutės „Džiugas“ turėjo dar vieną neblogą progą, tačiau puikiai sužaidė vartininkas Armantas Vitkauskas.

Permainingam pirmajam kėliniui einant į pabaigą Colinas Odutayo atliko gerą smūgį į vartus, tačiau telšiškius nuo praleisto įvarčio šį kartą gelbėjo priešininkų komandos vartų sargas.

Antrąjį kėlinį aktyviau  pradėjo svečiai iš Vilniaus, bet, deja, savųjų progų neišnaudojo nei Mindaugas Grigaravičius, nė tas pats C. Odutayo.

Vienas iš „Riterių“ futbolininkų baudos aikštelėje sužaidė ranka, todėl į vilniečių vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys. 79 – ąją minutę pasižymėti nuo 11 metrų žymos galėjęs J. Ribeiro savosios progos neišnaudojo – smūgį atrėmė Armantas Vitkauskas.

Po šių lygiųjų „Riteriai“ su vos vienu įmuštu įvarčiu ir toliau tūno paskutinėje lentelės vietoje, o „Džiugas“, turintis 4 taškus, žengia septintas.