• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pasirengimą olimpiados atrankai pradėjo sekmadienį Palangoje. Į stovyklą atvykęs senbuvis Mindaugas Kuzminskas interviu pasakojo, kad šiuo metu dairosi naujo klubo ir kalbasi su komandomis tiek Europoje, tiek Azijoje.

39

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pasirengimą olimpiados atrankai pradėjo sekmadienį Palangoje. Į stovyklą atvykęs senbuvis Mindaugas Kuzminskas interviu pasakojo, kad šiuo metu dairosi naujo klubo ir kalbasi su komandomis tiek Europoje, tiek Azijoje.

REKLAMA

Puolėjas taip pat neslėpė, kad tai jo turbūt paskutinė vasara rinktinėje, nes rudenį jam bus 35-eri, o kitąmet joks čempionatas nenumatytas.

„Laikas be krepšinio greitai prabėgo – 3 savaitės vos. Kiti turėjo dar mažiau, bet įdomu bus pažiūrėti, kaip treneriams pavyks visus sujungti į vieną ritmą, kai visi turėjo skirtingą laiko prieš stovyklą“, – sakė puolėjas.

Rinktinėje susirenka pajėgiausi žaidėjai. Kitos minties nei olimpiada negali būti?

Meluočiau, jeigu sakyčiau, kad galvojame apie kažką nei apie pergalę. Su grupe mums pasisekė, viskas mūsų rankose. Turime važiuoti ir laimėti.

REKLAMA
REKLAMA

Tikitės, kad J. Valančiūnas žais?

Tikiuosi, bet ne viskas priklauso nuo gerų norų. Matome, kad yra ir kitų aspektų. Didelė pagarba Jonui, kad tiek metų žaidė, nors tikrai galėjo pasiimti laisvų vasarų. Jeigu dabar nežais – nieko baisaus. Gal pavyks patekti į olimpiadą ir tada jis prisijungs.

REKLAMA

Kaip sekasi ieškoti klubo?

Sulig metais ta agentų rinka prasideda vis vėliau. Yra kalbų su keliais klubais Europoje ir ne tik. Kol kas konkretaus nieko nėra ir artimiausiu metu nebus.

„Kitur“ yra Azija?

Taip, vidurio Azija.

AEK geranoriškai išmokės pinigus, ar teks eiti teisminiu keliu?

Tikiuosi, kad nereikės. Dažniausiai karjeroje pavykdavo išsispręsti be to. Mano tiesa tokia, kad vėlavimai nebuvo tokie, kad galėčiau išvykti, ar nusitraukti kontraktą. Nieko pernelyg blogo apie finansus negalėčiau pasakyti. Tiesiog ne visiems žaidėjams buvo vienodai mokami pinigai. Kam vėlavimai būdavo didesni, tie galėdavo nesitreniruoti. Negalvojau, kad toks dalykas dar bus mano karjeroje.

REKLAMA
REKLAMA

Kaip vertinate savo sezoną?

Asmeniškai viskas gerai, pavyksta išlaikyti sportinę formą. Komandos rezultatai nuvylė, bet tam yra priežasčių – išvyko pagrindinis centras, aš patyriau traumą, pasikeitė daug žaidėjų – turėjome daugiau nei 20. Tai padarė labai didelę įtaką.

Matome, kad „Žalgiriui“ netekus vieno žaidėjo viskas sugriuvo, o mes per Kūčias netekome dviejų.

Nenustebino, kad „Rytas“ laimėjo LKL finalą?

Sakyčiau prieš sezoną, kad „Žalgiris“ favoritas, bet po pirmo mačo to neliko. Įspūdingiausia iš „Ryto“ pusės buvo jų noras, tiesiog degė akys. Legionieriams sezono pabaigoje būna sunkiau, bet „Ryto“ užsieniečiams degė akys, jie kovojo. Aukščiausias balas treneriams ir kapitonui.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ar olimpinė vasara yra išskirtinė?

Visi kiti turnyrai yra panašūs, bet olimpiada – išskirtinė. Norime patekti ten. Krepšininkai žaisime Lilio mieste, todėl šiek tiek liūdna, bet yra kaip yra.

Dabar laukia trumpas pasiruošimas. Kiek tai viską keičia?

Neturime jokių pasiteisinimų – visiems vienodos sąlygos, visi panašiai pradeda pasirengimą. Jeigu būtų skirtingas laikas, tada galėtume kažką sakyti.

Jūsų vaidmuo turėtų išlikti panašus kaip pernai?

Pirmiausia reikia patekti į rinktinę. Džiaugiuosi, kad dabar visi rinktinė sutinka su savo vaidmenimis, nes komandoje turėti 12 laimingų žmonių sunku. Kokį aš gausiu vaidmenį, toks man tiks.

REKLAMA

Ar ši komanda kažkuo skiriasi nuo ankstesnių?

Pernai ryškiai skyrėsi. Ne tik rinktinė, bet ir naujoji karta – jaunimas yra laisvesnis, supratingesnis.

Nebuvo minčių, kad galbūt tai paskutinė vasara su rinktine?

Nenoriu nuskambėti kažkaip, bet labai panašu į tai, jeigu logiškai galvojant. Kitąmet nieko nebus. Ateina nemažai jaunų žaidėjų, reikės kažkada jau užleisti vietą kitiems. Nenoriu skambių frazių, niekada nežinai, kaip viskas pasisuks, bet taip.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų