Henry ėmėsi veiksmų: „Palieku socialinius tinklus“

Futbolo legenda prancūzas Thierry Henry pareiškė, kad nebesinaudos socialiniais tinklais, kol jų vadovai nesiims atitinkamų veiksmų, kuriais galėtų pažaboti ten sklindančią neapykantą.

„Nuo rytojaus nebesinaudosiu socialiniais tinklais tol, kol atitinkamų galių turintys žmonės pradės reguliuoti savo platformas taip pat aktyviai, kaip reguliuoja tuos, kurie pažeidžia autorines teises. Negalima ignoruoti didžiulio kiekio rasizmo, patyčių ir kitų psichologinio kankinimo metodų.

Kažkam reikia prisiimti atsakomybę. Dabar per lengva susikirti anoniminę paskyrą, tyčiotis iš visų ir išvengti bausmių. Kol šitoje srityje nebus pokyčių, mano paskyros bus deaktyvuotos. Tikiuosi, kad permainų ilgai laukti nereikės“, - sakė Th.Henry.

Prancūzui užkliuvo tai, kad kai kurie vartotojai, pasidalinę trumpais momentais iš futbolo rungtynių, būna baudžiami dėl transliuotojų teisių pažeidimo, o tie, kurie socialiniuose tinkluose skleidžia neapykantą, dažniausiai išsisuka nenubausti.

Th.Henry savo žodį ištesėjo. Jo „facebook“, „twitter“ ir „instagram“ paskyros tapo nebeprieinamos, nors turėjo milijonus sekėjų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų