Triuškinantį pralaimėjimą Eurolygoje patyrė Atėnų „Panathinaikos“ (6-11) krepšininkai su Mariumi Grigoniu ir Artūru Gudaičiu.

Graikijos klubas šį kartą svečiuose 68:84 (11:21, 17:22, 16:18, 24:23) neatsilaikė prieš Miuncheno „Bayern“ (6-11) komandą, kuri nutraukė dviejų nesėkmių seriją turnyre.

Tuo tarpu Atėnų ekipai tai buvo jau penktasis pralaimėjimas iš eilės Eurolygoje.

M.Grigonis rungtyniavo 16 minučių, pelnė 3 taškus (0/1 dvit., 1/1 trit.), atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, išprovokavo 5 pražangas, 2 sykius pats pažeidė taisykles ir surinko 7 naudingumo balus.

A.Gudaitis per 17 minučių pasižymėjo 8 taškais (2/2 dvit., 4/8 baud.), 5 atkovotais kamuoliais, 4 išprovokuotomis pražangomis, 3 sykius pats prasižengė ir surinko 10 naudingumo balų.

Graikai į duobę puolė jau pirmojo ketvirčio pabaigoje, kai oponentai surengė spurtą 10-0 ir ėmė valdyti situaciją ant parketo (9:19).

Prieš didžiąją pertrauką aikštės šeimininkai diktavo sąlygas ir dar labiau nutolo (28:43).

Antroje rungtynių dalyje Atėnų komandos deficitas dar labiau išaugo ir tapo rekordiniu ketvirtojo kėlinio pradžioje (46:67).

Varžovų sulaikyti neįstengę svečiai nesėkmę patyrė 16 taškų skirtumu – 68:84.

„Panathinaikos“: Dwayne‘as Baconas 18 (2/9 dvit., 3/7 trit., 5/6 baud.), Derrickas Williamsas 14, Nate‘as Woltersas 10, Artūras Gudaitis 8.

„Bayern“: Augustine‘as Rubitas 23 (9/13 dvit., 5/6 baud., 9 išpr. praž., 34 n. b.), Isaacas Bonga 11, Othello Hunteris (9 atk. kam.) ir Freddie Gillespie (10 atk. kam.) po 10.