Penktąją pergalę šį sezoną Eurolygoje fiksavo Miuncheno „Bayern“ (5-9) krepšininkai. Dviejų nesėkmių atkarpą nutraukę bavarai šį kartą namuose 97:92 (23:26, 20:13, 26:26, 28:27) pranoko Valensijos „Valencia Basket“ (6-8) komandą.

Skirtumas tarp ekipų ryškėjo antrajame kėlinyje, kai aikštės šeimininkai pelnė 6 taškus be atsako ir ėmė tolti (41:33).

Vis dėlto, dviženklės persvaros greitai susikrauti taip ir nepavyko. Ši buvo pasiekta ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai po atkarpos 9-0 Miuncheno komandos pranašumas išaugo iki 11 taškų (78:67).

Svečiai iš Ispanijos rankų neketino nuleisti ir stengėsi atkurti intrigą. Likus žaisti 53 sekundes, Kyle‘o Alexanderio dvitaškis artino svečius iki 5 taškų (94:89).

Nors netrukus šeimininkai stojo prie baudų metimo linijos ir Ognjenas Jaramazas dukart metė taikliai nuo šios žymos (96:89), tačiau tritaškiu oponentus jau kitoje atakoje baudė Jaime‘is Pradilla (96:92).

Likus 18 sekundžių, tas patas O.Jaramazas pridėjo taiklų dar vieną baudos metimą, o du ispanų tritaškiai tikslo nepasiekė ir pergalė liko bavarų rankose – 97:92.

Nugalėtojai įmetė net 16 tritaškių ir iš toli atakavo 44 proc. taiklumu (16/36).

„Bayern“: Corey Waldenas 18 (4/6 trit., 6/9 baud., 5 rez. perd.), Isaacas Bonga 14, Othello Hunteris 13, Andreasas Obstas 10, Nickas Weileris-Babbas ir Nielsas Giffey po 8.

„Valencia Basket“: Bojanas Dubljevičius 28 (4/6 dvit., 5/6 trit., 5/6 baud., 28 n. b.), Jaredas Harperis 15 (7/7 baud., 8 rez. perd.), Kyle‘as Alexanderis 11, Jasielas Rivero 9.