Miuncheno „Bayern“ klubas Vokietijos „Bundesliga“ čempionato išvykos rungtynėse 2 – 0 nugalėjo „Schalke“ futbolininkus.

Serge‘as Gnabry 38-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Bayern“ ekipą į priekį 1:0.

Ericas Maximas Choupo-Motingas 52-ąją minutę nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir padvigubino pranašumą 2:0.

Simonas Terodde’as 55-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė Manuelis Neueris.

Jamalis Musiala 67-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir šio įvarčio neįskaitė.

S. Gnabry 71-ąją minutę išsilaisvino iš varžovų gynybos ir atliko smūgį, tačiau Alexanderis Schwolowas apgynė vartus.

Jordanas Larsso 85-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.