Svarbiu metu taškus rinkęs Billy Baronas ištempė Milano „AX Armani“ (3-1) komandą į pergalę Vokietijoje. Italijos klubas svečiuose po atkaklios kovos 83:81 (16:22, 21:21, 26:23, 20:15) palaužė Miuncheno „Bayern“ (0-4) krepšininkus, kurie lieka vis dar be pergalės turnyre.

Aikštės šeimininkai antrajame kėlinyje puikavosi 14 taškų pranašumu (26:40), tačiau išsaugoti jo nepavyko.

Dar iki didžiosios pertraukos svečiai nurėžė atsilikimą vos iki 6 taškų (37:43). Galiausiai trečiajame kėlinyje rezultatą persvėrė savo naudai (57:53).

Prasidėjus paskutinei rungtynių minutei, Kyle‘as Hinesas dviemis baudų metimais lygino rezultatą (79:79), tačiau jau kitoje atakoje Cassiusas Winstonas svėrė svarstykles aikštės šeimininkų naudai (79:81).

Lemiamu metu iniciatyvos ėmėsi B.Baronas. Gynėjas likus 21 sekundei pataikė tritaškį metimą (82:81).

Aikštės šeimininkai turėjo dar ne vieną galimybę persverti rezultatą, tačiau nei C.Winstono dvitaškis, nei du Nicko Weilerio-Babbo baudų metimai nebuvo tikslūs.

Vėliau sekė pražanga prieš B.Baroną. Šis pataikė vieną baudos metimą (83:81). Nors vokiečiai turėjo dar vieną galimybę, bet ir šį sykį Paulas Zipseris ja nepasinaudojo.

„AX Armani“: Nicolo Melli 17 (3/3 dvit., 2/3 trit., 5/5 baud., 29 n. b.), Brandonas Daviesas 14, Kevinas Pangosas 13 (11 rez. perd.), Kyle‘as Hinesas 10 (9 atk. kam.), Deshaunas Thomasas ir Billy Baronas po 9.

„Bayern“: Cassiusas Winstonas 20 (6/8 dvit., 1/3 trit., 5/5 baud., 28 n. b.), Paulas Zipseris 13 (3/4 trit.), Andreasas Obstas 12, Ognjenas Jaramazas 10 (5 rez. perd.), Vladimiras Lučičius 9.