Miuncheno „Bayern“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse namuose 6 – 1 sutriuškino Brėmeno „Werder“ futbolininkus.

Jamalis Musiala 6-ąją minutę suklaidinęs varžovą nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė „Bayern“ ekipą į priekį 1:0.

Anthony Jungas 10-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Ericui Maximui Choupo-Motingui 17-ąją minutę nepavyko realizuoti teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio ir rezultatas nepakito.

Serge‘as Gnabry 23-ąją minutę nuostabiu smūgiu nepaliko šansų vartininkui ir persvėrė rezultatą „Bayern“ naudai 2:1.

Leonas Goretzka 27-ąją minutę suklaidinęs vartininką pasiuntė kamuolį į vartus ir padidino šeimininkų pranašumą 3:1.

S. Gnabry 28-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir šių rungtynių rezultatas tapo jau net 4:1. Pastarasis 82-ąją minutę pridėjo dar vieną įvartį ir dar labiau padidino pranašumą 5:1.

Mathysas Telis 85-ąją minutę taip pat tiksliai nukreipė kamuolį į vartus, o „Bayern“ iškovojo įspūdingą pergalę rezultatu 6:1.