8
„Bayern“ – „Maccabi“  (nuotr. SCANPIX)

Retą pergalę Eurolygoje į savo sąskaitą įsirašė Miuncheno „Bayern“ (4-7) krepšininkai.

8

Vokietijos klubas namuose 98:89 (26:24, 24:20, 23:23, 25:22) palaužė Tel Avivo „Maccabi“ (5-6) komandą.

Miuncheno ekipai tai buvo antroji pergalė per pastaruosius tris mačus turnyre. Tuo tarpu Izraelio klubas patyrė jau penktą pralaimėjimą per paskutinius šešis susitikimus.

Ketvirtajame kėlinyje penkis taškus paeiliui pelnę aikštės šeimininkai sugebėjo atsiplėšti nuo oponentų (90:81). Tuo pačiu atsakę svečiai vėl sumažino deficitą ir atkūrę intrigą (90:86).

Svarbiu metu iniciatyvos ėmėsi Cassiusas Winstonas. Pastarasis pelnė keturis taškus paeiliui, du baudų metimus pridėjo Nickas Weileris-Babbas ir likus žaisti 48 sekundes skirtumas tapo dviženklis (96:86).

Po šio momento svečiams iš Tel Avivo atsitiesti jau nepavyko ir teko pripažinti Miuncheno komandos pranašumą – 98:89.

Fantastiškas rungtynes sužaidė „Maccabi“ atakų organizatorius Lorenzo Brownas, kuris per 33 minutes pasižymėjo net 36 taškais, atkovojo 3 atšokusius, perėmė 2 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 10 pražangų, padarė 8 klaidas, 2 sykius prasižengė ir surinko 43 naudingumo balus.

Tai buvo geriausios krepšininko rungtynės karjeroje. Jis pagerino ne tik naudingumo (33), tačiau ir rezultatyvumo (34) asmeninius rekordus.

„Bayern“: Cassiusas Wintsonas 23 (4/10 dvit., 2/5 trit., 9/9 baud.), Eliasas Harrisas 14, Isaacas Bonga 12 (9 atk. kam.), Nickas Weileris-Babbas, Corey Waldenas ir Andreasas Obstas po 10.

„Maccabi“: Lorenzo Brownas 36 (11/14 dvit., 1/2 trit., 11/12 baud., 7 rez. perd., 8 kld., 10 išpr. praž., 43 n. b.), Jalenas Davisas 21, Alexas Poythressas 8, Johnas Dibartolomeo ir Bonzie Colsonas po 7.