Pergalę Eurolygoje iškovojo Miuncheno „Bayern“ (3/6) ekipa, kuri svečiuose 75:74 (25:15, 17:18, 11:20, 22:21) palaužė Vilerbano ASVEL (3/6) komandą.

Vokietijos ekipą į priekį vedė 13 taškų surinkęs Vladimiras Lučičius, 12 pelnė Andreas Obstas. Varžovams Nando De Colo pelnė 15 taškų.

„Bayern“ komanda išbarstė antrajame kėlinyje turėtą 17 taškų pranašumą ir nugalėtojas sprendėsi paskutinę mačo minutę.

Likus 58 sekundėms ASVEL po Retino Obasohano tritaškio išsiveržė į priekį minimalia persvara. Kitoje atakoje Augustine Rubitas baudų metimais persvėrė rezultatą „Bayern“ naudai.

ASVEL netrukus suklydo, o vėliau po netaiklios „Bayern“ atakos Nielsas Giffey likus šešioms sekundėms puolime atkovojo kamuolį ir vokiečiai atsilaikė.

ASVEL: Nando De Colo 15, Jonahas Mathewsas 13, Youssoupha Fallas 11 (6 atk. kam.), Charlesas Kahudi 9, Retinas Obasohanas 7, Davidas Lighty 6 (5 rez. perd.), Yvesas Ponsas 5.

„Bayern“: Vladimiras Lučičius 13 (5 atk. kam.), Andreas Obstas 12 (4/7 trit.), Nickas Weileris-Babbas 12 (5 rez. perd.), Augustine Rubitas 10 (6 atk. kam.), Isaac Bonga 7 (5 atk. kam.), Nielsas Giffey 7 (4 atk. kam.), Ognjenas Jaramazas 7.