Optibet ledo ritulio lygoje Latvijoje susikovė praėjusio sezono Lietuvos ir Latvijos čempionai.

OHL rungtynėse trečiadienį „Zemgale/LLU“ 4:0 nugalėjo „7bet-Hockey Punks“ ledo ritulininkus. Tai buvo trečioji latvių pergalė tarpusavio rungtynėse per tiek pat susitikimų.

Pirmajame kėlinyje „Zemgale/LLU“ turėjo įtikinamą žaidybinę persvarą, kurią jiems pavyko paversti vienu įvarčiu. Jo autorius Kristapas Kristinšas.

Antrojo kėlinio metu „7bet-Hockey Punks“ klubui pavyko per 13 sekundžių išprovokuoti dvi oponentų nuobaudas ir žaisti turint dvigubą kiekybinę persvarą. Visgi, Lietuvos sostinės atstovams pralaužti Latvijos čempionų gynybos nepavyko iš šios atkarpos metu. Tiesa, įvarčių per antrąsias dvidešimt minučių nepelnė ir „Zemgale“ klubas.

Intrigą Latvijos klubas nužudė puikia atkarpa trečiojo kėlinio pradžioje. Per penkių minučių laikotarpį jie pelnė tris įvarčius ir į savo sąskaitą įsirašė dar vieną pergalę. Tikslūs buvo Kevino Stradnieko, Matisso Birinšo ir Edgaro Adriano Kazako metimai.

Kitas OHL rungtynes „pankai“ žais jau šeštadienį Vilniaus „Pramogų“ arenoje susitikdami su „HS Riga“ komanda.