Ketvirtadienį Burže (Prancūzija) baigėsi Europos moterų krepšinio taurės finalo ketverto turnyras. Didžiajame finale turnyro šeimininkės – „Tango“ – krepšininkės net 74:38 (17:12, 21:17, 13:5, 23:4) sutriuškino Venecijos „Umana Reyer“ (Italija), kurios gretose aikštėje nepasirodė lietuvė Gintarė Petronytė.

Antrojo kėlinio viduryje „Umana Reyer“ dar turėjo tik 5 taškų deficitą (24:29), bet vėliau pateko į visišką duobę. Per paskutines 23 rungtynių minutes viešnios pelnė vos 14 taškų ir kapituliavo prieš varžoves.

„Umana Reyer“ pataikė 11 iš 33 dvitaškių (varžovės – 23 iš 45) ir 1 iš 22 tritaškių (varžovės – 6 iš 18). Kol „Umana Reyer“ lyderės strigo, aikštėje dominavo „Tango“ žvaigždė Iliana Rupert. 20-metė per beveik 35 min. aikštėje pelnė 25 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir surinko 30 naudingumo balų.

G.Petronytė labai mažai žaidė ir pusfinalyje. Tada ji pateko į starto penketą, bet buvo pakeista praėjus tik kiek daugiau nei 3 min. ir į aikštę nebegrįžo.