„AX Armani“ išsivežė pergalę iš Vilerbano

Sunkią pergalę Eurolygos reguliaraus sezono finiše pasiekė Milano „AX Armani“ (19/9) krepšininkai. Jie svečiuose po atkaklios kovos 81:80 (20:23, 20:18, 23:15, 18:24) palaužė Vilerbano ASVEL (8/20) komandą, kuri sezoną užbaigė su tokiu pačiu pergalių ir nesėkmių santykiu kaip Kauno „Žalgiris“.

Pirmoji rungtynių dalys klostėsi gana lygiai, skirtumas ėmė ryškėti trečiajame kėlinyje. Jame svečiai surengė spurtą 11-2 ir pirmą kartą mače pirmavo dviženkle persvara (58:47).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje ekipas skyrė 12 taškų (70:58). Vis dėlto, aikštės šeimininkai ginklų nesudėjo ir sparčiai naikino deficitą (71:69), kuris netrukus buvo visiškai panaikintas ir rezultatas buvo persvertas (75:76).

Ketvirčio pabaigoje italai surengė dvi rezultatyvias atakas iš eilės ir susigrąžino trapų pranašumą (80:76), tačiau jau kitos atakos metu Elie Okobo atsakė dvitaškiu su pražanga (80:79).

Likus 10 sekundžių, Devonas Hallas užsidirbo nesportinę pražangą, tačiau Davidas Lighty tuo visiškai nepasinaudojo, nes pataikė tik vieną baudos metimą (81:80).

Visgi, šansą prancūzai dar turėjo. Chrisas Jonesas ėmėsi iniciatyvos. Nepaisant to, krepšininko dvitaškis skriejo pro šalį ir pergalė atiteko Milano klubui.

ASVEL: Davidas Lighty 28, Victoras Wembanyama 18 ( 6 atk. kam.), Kostas Antetokounmpo 11, Chrisas Jonesas 10.

„AX Armani“: Malcolmas Delaney 24, Tommaso Baldasso 13, Devonas Hallas 11 (6 rez. perd.), Kyle’as Hinesas 8.