„Barcelona“ reguliarųjį Eurolygos sezoną užbaigė triuškinančia nesėkme

po traumos į aikštę sugrįžo Jokubaitis

Rokas Jokubaitis sugrįžo ant parketo, tačiau Barselonos „Barcelona“ (21/7) komandai nepavyko pasiekti pergalės Eurolygoje.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namuose 80:104 (23:27, 23:30, 22:19, 12:28) po itin nesėkmingo ketvirto kėlinio neatsilaikė prieš Tel Avivo „Maccabi“ (16/11) krepšininkus ir pasiekė penktąją pergalę iš eilės turnyre.

Po peties traumos ant parketo sugrįžęs R.Jokubaitis žaidė 19 minučių, per kurias pelnė 6 taškus (3/4 dvit., 0/2 trit.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, padarė 5 klaidas, kartą prasižengė ir surinko 0 naudingumo balų.

Skirtumas tarp ekipų ėmė ryškėti antrojo kėlinio pradžioje, kai svečiai iš Izraelio surengė spurtą 7-0 ir pirmą kartą mače įgijo dviženklę persvarą (23:34).

Nors vėliau katalonai šiek tiek aptirpdė deficitą, tačiau šis į dviženklę zoną grįžo ketvirtajame kėlinyje. Jame svečiai ėmė dominuoti visiškai ir susitikimo pabaigoje džiaugėsi didžiausiu skirtumu rungtynėse – 26 taškais (78:104).

Rungtynės baigėsi rezultatu 80:104. Vien ketvirtą kėlinį aikštės šeimininkai pralaimėjo 16 taškų skirtumu.

Barselonos komandai tai buvo paskutinės reguliaraus sezono rungtynės. Ekipa jau anksčiau buvo užsitikrinusi pirmąją vietą turnyro lentelėje.

Tel Avivo klubas šiame mače pataikė net 59 proc. tritaškių (16/27).

„Barcelona“: Alexas Abrinesas 17 (1/3 dvit., 5/7 trit.), Nikola Mirotičius 13, Nigelas Hayesas-Davisas, Jamesas Nnaji (3 blk.) ir Sergi Martinezas po 8, Nickas Calathesas (9 rez. perd.), Dante Exumas (7 rez. perd.) ir Rokas Jokubaitis (5 kld.) po 6.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 20 (2/5 dvit., 5/8 trit., 1/1 baud.), Jamesas Nunnally 18, Romanas Sorkinas 13, Derrickas Williamsas 12, Keenanas Evansas 11 (5 rez. perd.), Jalenas Reynoldsas 9.