Šiauliečiai krito Šiaurės Europos krepšinio lygos finale

Į Šiaurės Europos krepšinio lygos finalą nukeliavęs Šiaulių „Šiauliai-7bet“ klubas neiškovojo čempionų titulo.Antano Sireikos auklėtiniai mūšyje dėl aukso 79:90 (21:19, 24:23, 13:22, 21:26) krito prieš Vloclaveko „Anwil“ krepšininkus iš Lenkijos.

Pirmoji rungtynių dalis klostėsi gana apylygiai. Situacija keistis ėmė po didžiosios pertraukos.

Trečiojo kėlinio pradžioje šiauliečiai pirmavo 7 taškais (49:42), tačiau greitai skirtumas menko, kol galiausiai lenkai persvėrė rezultatą ir ėmė tolti (56:64).

Prasidėjus ketvirtam ketvirčiui atstumas greitai padidėjo iki dviženklio (60:70). Rungtynių pabaigoje jis dar labiau išaugo (85:72).

Nors A.Sireikos auklėtiniams pavyko priartėti (79:85), tačiau galiausiai Vloclaveko klubas atsakė 5 taškais be atsako ir įtvirtino pergalę – 79:90.

„Šiauliai-7bet“: Geraldas Armwoodas ir Eimantas Stankevičius po 16, Martynas Varnas 15, Paulius Danusevičius 11 (8 atk. kam.), Danielis Baslykas 10, Donatas Sabeckis 7 (10 rez. perd.).

„Anwil“: Luke‘as Petrasekas 25 (7/9 dvit., 3/6 trit., 2/2 baud.), Jamesas Bellas 21, Jonahas Mathewsas 16 (6 rez. perd.), Ziga Dimecas 8.