Puikiai rungtyniavęs Donatas Motiejūnas buvo pagrindinis Monako „AS Monaco“ (9/11) vedlys į pergalę Eurolygos rungtynėse.

Lietuvio atstovaujama ekipa svečiuose 100:75 (27:24, 24:17, 25:17, 24:17) susitvarkė su Vilerbano ASVEL (8/11) krepšininkais.

Monako klubui tai buvo trečioji pergalė iš eilės, o Vilerbano komandai – antroji nesėkmė paeiliui.

Beveik 23 minutes ant parketo praleidęs D.Motiejūnas pelnė 22 taškus (9/10 dvit., 1/2 trit., 1/3 baud.), atkovojo 4 atšokusius kamuolius, blokavo varžovo metimą, išprovokavo 5 pražangas, padarė klaidą, išvengė pražangų ir surinko 27 naudingumo balus.

Tai buvo naudingiausios aukštaūgio rungtynės šį sezoną, o iki sezono rezultatyvumo rekordo pagerinimo pritrūko vos dvitaškio.

Prieš tai naudingiausias lietuvio mačas šį sezoną buvo prieš Stambulo „Anadolu Efes“ klubą, kai surinko 22 naudingumo balus.

Pirmasis kėlinys klostėsi apylygiai, tačiau situacija pasikeitė antrajame. Antroje jo pusėje svečiai surengė spurtą 11-0, kuris pirmą kartą mače leido susikrauti dviženklį pranašumą (45:33).

Po didžiosios pertraukos Monako krepšininkai nemažino apsukų. Pastarieji ir toliau didino atstumą ir šis trečiojo kėlinio pabaigoje pasiekė 22 taškų ribą (75:53).

Didžiausias skirtumas fiksuotas ketvirtajame kėlinyje, kai komandas skyrė 24 taškai (89:65). Nuo to momento svečiai kiek atleido žaidimo vadeles ir aikštės šeimininkai priartėjo, tačiau triuškinančios nesėkmės pastariesiems išvengti jau nepavyko – 100:75.

„AS Monaco“: Donatas Motiejūnas 22 (9/10 dvit., 1/2 trit., 1/3 baud., 27 n. b.), Dwayne‘as Baconas 21, Mike‘as Jamesas 20 (4/7 trit., 7 rez. perd.), Alpha Diallo 17 (10 atk. kam., 6 rez. perd., 29 n. b.), Yakuba Ouattara 10, Parisas Lee 5.

ASVEL: Marcosas Knightas 19 (8/11 dvit., 1/3 trit., 9 atk. kam., 26 n. b.), Dylanas Osetkowski 15, Elie Okobo 10 (5 rez. perd.), Chrisas Jonesas 9, Kostas Antetokounmpo 6.