Pergale FIBA Čempionų lygos jaunimo turnyrą pradėjo Vilniaus „Ryto“ (1/0) dublerių komanda, kuri A grupėje 77:66 (25:16, 28:12, 20:14, 14:24) įveikė Debreceno ekipą (0/1).

A grupėje taip pat žaidžia Patrų „Promitheas“ ir Tenerifės „Lenovo“ ekipos. Į pusfinalius pateks geriausios kiekvienos grupės komandos, o likę klubai kovos dėl žemesnių vietų.

Pirmuosius tris kėlinius vilniečiai laikė iniciatyvą savo rankose ir po 30 minučių turėjo 21 taško pranašumą (63:42).

Visgi Debreceno komanda pradėjo ketvirtąjį kėlinį 16:2 ir likus 5 minutėms priartėjo iki 7 taškų (58:65).

Tačiau pergalės sostinės ekipa iš rankų nepaleido: Paulius Narvilas sumetė 4 baudas ir vilniečiai triumfavo (69:58).

Naudingiausiai nugalėtojų gretose žaidė Žydrūno Urbono sūnus Ignas Urbonas, kuris per 29,5 minutės surinko 14 taškų (6/8 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud.), 11 atkovotų kamuolių, 5 rezultatyvius perdavimus, 5 klaidas, bloką ir 22 naudingumo balus.

I.Urbonui talkino P.Narvilas (8 atk. kam.), Gantas Križanauskas (10 atk. kam.) ir Mantas Liutkevičius (5 atk. kam.), kurie surinko po 11 taškų. Pralaimėjusiems Peteris Rosta pelnė 20 taškų, Kolosas Kekesi pridėjo 16 (5 atk. kam.).