Osle (Norvegija) finišavo „Satellite“ serijos fechtavimo špaga turnyras. Antrąją varžybų dieną vyko moterų kovos. Geriausiai tarp lietuvių startavo Viktė Ažukaitė. Ji 5-oje grupėje laimėjo 4 kovas iš 6 ir tapo grupės nugalėtoja. Absoliučioje įskaitoje ji buvo 16-a ir užtikrintai pateko į atkrintamąsias varžybas.

Olivija Mašalo (2 pergalės, 3 pralaimėjimai) 9-oje grupėje buvo 5-a, bendroje įskaitoje – 36-a ir taip pat pateko į atkrintamąsias varžybas. Atrankos barjerą peržengė ir Monika Narbutaitė (2 pergalės, 4 pralaimėjimai), kuri 2-oje grupėje užėmė 5-ą vietą, o bendroje įskaitoje – 42-ą.

Anksčiau savo pasirodymą baigė Milda Kikaitė (0 pergalių, 6 pralaimėjimai). Ji 8-oje grupėje liko 7-a, bendroje įskaitoje – 60-a ir į kitą etapą nepateko.

Atkrintamųjų varžybų starte V.Ažukaitė 15:9 nugalėjo norvegę Elsą Von Koss Hellebo, O.Mašalo 14:15 nusileido suomei Sarai Salminen, o M.Narbutaitė 11:15 pralaimėjo olandei Kelly Boonei. V.Ažukaitės žygis baigėsi antrajame rate, kuriame ji 7:15 nusileido švedei Moa Maaninkai.

Galutinėje įskaitoje V.Ažukaitė buvo 22-a, O.Mašalo – 37-a, o M.Narbutaitė – 43-ia tarp 60 dalyvių.