Olivija Mašalo

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Olivija Mašalo“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Olivija Mašalo“.

Ažukaitė po debiuto Europos žaidynėse nesulaikė ašarų: „Jaučiuosi nuvylusi visus“

Iki šiol Europos žaidynėse niekada nedalyvavę Lietuvos fechtuotojai šiandien debiutavo Krokuvoje. Į buvusio aristokratų užsiėmimo, o dabar populiarios olimpinės sporto šakos kovas pirmosios stojo moterys. Lietuvai atstovaujančios Viktė Ažukaitė, Paulina Bajorūnaitė-Stauskė, Olivija Mašalo ir Lurdė Grabovskytė pirmadienio rytą pradėjo asmeninėse fechtavimo špagomis grupės etapo varžybose.
2023-06-26

Fechtuotoja Viktė Ažukaitė Osle prasibrovė į atkrintamąsias varžybas

Osle (Norvegija) finišavo „Satellite“ serijos fechtavimo špaga turnyras. Antrąją varžybų dieną vyko moterų kovos. Geriausiai tarp lietuvių startavo Viktė Ažukaitė. Ji 5-oje grupėje laimėjo 4 kovas iš 6 ir tapo grupės nugalėtoja. Absoliučioje įskaitoje ji buvo 16-a ir užtikrintai pateko į atkrintamąsias varžybas. Olivija Mašalo (2 pergalės, 3 pralaimėjimai) 9-oje grupėje buvo 5-a, bendroje įskaitoje – 36-a ir taip pat pateko į atkrintamąsias varžybas.