Anglijos „Premier“ lygoje į pergalių kelią po trijų pralaimėjimų iš eilės grįžo „Aston Villa“ ekipą namuose 2:1 palaužę Londono „Tottenham“ futbolininkai.

Visų rungtynių metų į neviltį „Aston Villa“ gynėjus varė pietų korėjietis Son Heung-Minas, kuris prisidėjo prie abiejų pelnytų įvarčių.

26-ąją rungtynių minutę Sonas surado laisvą savo ekipos draugą Pierre-Emile Hojbjergą netoli baudos aikštelės prieigų, o šis pasiuntė kamuolį į kairįjį apatinį vartų kampą 1:0.

Po didžiosios pertraukos „Aston Villa“ futbolininkus į priekį truktelėjo Ollie Watkinsas. Puolėjas 67-ą minutę sėkmingai uždarė ekipos draugo jam adresuotą žemą perdavimą.

Tas pats Sonas 71-ąją minutę surengė fantastišką reidą kairiuoju aikštės kraštu ir įsirašė dar vieną rezultatyvų perdavimą. Šįsyk jo adresuotą perdavimą į vartus tiksliai nukreipė brazilas Lucas 2:1.

Ši pergalė leido Londono klubui (12 tšk.) turnyrinėje lentelėje aplenkti Aston Villa (10 tšk.) futbolininkus dviem taškais.

Kiti sekmadienio rezultatai:

Londono „Crystal Palace“ namuose sužaidė lygiosiomis su „Leicester“ futbolininkais 2:2. Tuo tarpu turnyro debiutantai „Brentford“ išvykoje 2:1 po dramatiškos kovos sugebėjo palaužti Londono „West Ham United“ vienuolikę.