„Premier“ lygoje sekmadienį svarbią pergalę „Old Trafford“ stadione šventė „Manchester United“, kurie savo sirgalių akivaizdoje 1:0 (1:0) palaužė Londono „West Ham United“ vienuolikę. Ši pergalė padėjo Eriko ten Hago auklėtiniams turnyrinėje lentelėje dviem taškais aplenkti Londono „Chelsea“ ir pakilti į penktąją turnyrinės lentelės vietą.

Vieninteliu įvarčio autoriumi tapo Marcusas Rashfordas, 28-ą rungtynių minutę įspūdingu šuoliu ir smūgiu galva po Christiano Eriksono perdavimo nuginklavęs „plaktukų“ vartininką Lukaszą Fabianskį.

Kurtas Zouma 83-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau vartininkas Davidas De Gea meistriškai atrėmė kamuolį. Būtent šis ispanas ir tapo vienu pagrindinių  „raudonųjų velnių“ pergalių kalviu, nes rungtynių pabaigoje atrėmė ne vieną itin pavojingą varžovų išpuolį.

Pačioje rungtynių pabaigoje stiprų smūgį į ispano saugomus vartus pasiuntė Anglijos rinktinės saugas Declanas Rice'as, tačiau De Gea dar vienu meistrišku šuoliu atrėmė šį smūgį, o po šio epizodo rungtynių arbitrai paskelbė apie mačo pabaigą.