„Manchester United“ klubas UEFA Europos lygos E grupės rungtynėse namuose 3 – 0 sutriuškino Tiraspolio „Šeriff“ futbolininkus.

Cristiano Ronaldo 14-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.

Bruno Fernandesas 35-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

Diogo Dalotas 44-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Man Utd“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.

C.Ronaldo 62-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir šis įvartis įskaitytas nebuvo.

Marcusas Rashfordas 65-ąją minutę smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartus ir padvigubino „Raudonųjų velnių“ pranašumą 2:0.

C.Ronaldo 81-ąją minutę antruoju bandymu pasiuntė kamuolį į vartus ir rungtynių rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

„Real Sociedad“ po penkerių sužaistų rungtynių su 15 taškų rikiuojasi E grupės viršūnėje, „Man Utd“ su 12 taškų žengia antras, „Šeriff“ su 3 taškais – trečias, o „Omonia“ su 0 taškų išlieka paskutinė, ketvirta.