Anglijos „Premier“ lygos keturioliktojo turo rungtynėse lengvą pergalę iškovojo ir vienvaldžio pirmenybių lyderio poziciją iš „Manchester City“ susigrąžino Londono „Arsenal“ klubas. „Kanonieriai“ namuose 5:0 (1:0) įveikė „Nottingham Forest“ vienuolikę.

Pirmoji rungtynių pusė Mikelio Artetos auklėtiniams vyko itin permainingai. Jau 5-ąją susitikimo minutę po tikslaus Saka perdavimo galva iš baudo aikštelės prieigų pavyko pasižymėti brazilui Gabrieliui Martinelli 1:0.

Tačiau jau 27-ą minutę vienas ekipos lyderių ir įvarčio bendraautorių Saka nebegalėjo tęsti rungtynių bei šlubčiodamas paliko aikštelę. Per likusį pirmojo kėlinio laiką nė viena iš ekipų nepasižymėjo.

Antroje rungtynių pusėje Londono klubas pradėjo žaisti daug laisviau, o tikru netikėtumu varžovams tapo Saka pakeitęs britas Reissas Nelsonas.

48-ą rungtynių minutę krašto saugas sulaukė preciziško perdavimo iš Jesuso ir galingu smūgiu nuginklavo Deaną Hendersoną 2:0. Dar vieną įvartį jis pridėjo 52-ą rungtynių minutę, o 57-ą minutę atliko rezultatyvų perdavimą atraminiui saugui Thomasui Partey. Po tokio brito benefiso rezultatas tapo 4:0.

Galutinį tašką rungtynėse 78-ą minutę padėjo norvegas Martinas Odegaardas, po kurio tikslaus smūgio rezultatas tapo net 5:0.