Norvegijos vunderkindas Erlingas Haalandas atvedė „Manchester City“ futbolininkus į aštuntąją pergalę „Premier“ lygos sezone. Šeštadienio popietę čempionų titulą ginantys Pepo Guardiolos auklėtiniai namuose 3:1 (2:0) įveikė „Brighton“ ekipą.

Norvegas sezoną Anglijoje pradėjo dvylika turų iš eilės pelnydamas bent po vieną įvartį kiekvienose rungtynėse, o įvarčio jam nepavyko pelnyti tik dvyliktajame ture prieš „Liverpool“ ekipą. Puolėjo įvarčių sausra truko vos vienerias rungtynes, o savo įvarčių sąskaitą prieš „žuvėdras“ jis atsidarė jau 22-ą rungtynių minutę, kai vienas pabėgęs į puolimą gavo tolimą vartininko Edersono perdavimą ir išpuolį užbaigė taikliu smūgiu.

41-ą rungtynių minutę portugalas Bernardo Silva uždirbo 11-os metrų baudinį, o jį realizavęs E. Haalandas įsirašė ir antrąjį įvartį į savo sąskaitą.

Nors skirtumą  „Brighton“ futbolininkai sumažino po didžiosios pertraukos, tačiau vėl viską į savo vietas 75-ą minutę atstatė belgas Kevinas De Bruyne 3:1.

Iš viso šiame „Premier“ lygos sezone E. Haalandas jau yra įmušęs 17 įvarčių, jis taip pat atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Po šio susitikimo „Man City“ futbolininkai tašku atsilieka nuo pirmoje vietoje esančio „Arsenal“. Tačiau „kanonieriai“ yra sužaidę vienomis rungtynėmis mažiau.