Įspūdingai žaidęs Trae Youngas neišgelbėjo Atlantos „Hawks“ (4-2) klubo nuo nesėkmės NBA lygoje. Atlantos ekipa svečiuose 115:123 (30:32, 21:27, 33:32, 31:32) nusileido Milvokio „Bucks“ (5-0) krepšininkams, kurie vis dar nėra patyrę pralaimėjimą šį sezoną.

T. Youngas per 36 minutes surinko net 42 taškus, atkovojo 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, bet tai pergalės negarantavo.

Gynėjo karjeros rezultatyvumo rekordas yra 56 taškai.

Pagrindinė to priežastis – žvėriškai žaidęs Giannio Antetokounmpo ir Jrue Holiday duetas. Jie kartu pelnė net 68 taškus.

G.Antetokounmpo aikštėje praleido 33 minutes, pasižymėjo 34 taškais, 17 atšokusių kamuolių, 4 rezultatyviais perdavimais ir blokuotu metimu.

Tuo tarpu J. Holiday per 37 minutes įmetė taip pat 34 taškus, atkovojo 2 atšokusius, perėmė 4 kamuolius, atliko 12 rezultatyvių perdavimų ir blokavo metimą.

Milvokio klubas iniciatyvą į savo rankas perėmė antrajame kėlinyje. Aikštės šeimininkai smeigė du tritaškius iš eilės ir pirmą kartą mače įgijo dviženklį pranašumą (45:55).

Nors ketvirtajame kėlinyje svečiai sugrįžo į rungtynes ir sumažino deficitą iki minimumo (115:116), bet „Bucks“ krepšininkai susitikimą uždarė 7 taškais be atsako ir palaužė oponentus – 115:123.

„Hawks“: Trae Youngas 42 (10/22 dvit., 5/10 trit., 7/7 baud.), Dejounte Murray 21 (6 rez. peerd.), De‘Andre Hunteris 14, Clintas Capela 11 (10 atk. kam.), Justinas Holiday 10, Onyeka Okongwu 6.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo (11/19 baud., 17 atk. kam.) ir Jrue Holiday (12 rez. perd., 4 per. kam.) po 34, Brookas Lopezas 21 (5/8 trit.), Jordanas Nwora 11, Bobby Portisas 9 (10 atk. kam.).