Luka Dončičius fiksavo trigubą dublį, tačiau Dalaso „Mavericks“ (2-3) komandai pergalės pasiekti nepavyko. Jasono Kiddo auklėtiniai šį kartą namuose po pratęsimo 111:117 (25:27, 26:19, 20:26, 28:27, 12:18) nusileido Oklahomos „Thunder“ (3-3) krepšininkams, kuriems tai buvo trečioji pergalė iš eilės.

40 minučių rungtyniavęs L.Doničius pelnė 31 tašką, atkovojo atšokusių 16, perėmė 1 kamuolį ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Tai jau antras paeiliui slovėno trigubas dublis šį sezoną. Kiekviename šio sezono mače puolėjas pelnydavo bent po 31 tašką.

Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo Shai Gilgeousas-Alexanderis. Gynėjas per 41 minutę pasižymėjo 38 taškais, 6 atkovotais, 2 perimtais kamuoliais, 9 rezultatyviais perdavimais ir blokuotu metimu.

Kanadietis buvo arti rezultatyvumo karjeros rekordo, kuris buvo pasiektas praėjusių metų vasario mėnesį. Tąsyk į San Antonijaus „Spurs“ krepšį jis pelnė 42 taškus.

Permaininga kova vyko visų rungtynių metu. Ketvirtajame kėlinyje ėmė ryškėti skirtumas tarp komandų, kai aikštės šeimininkai pelnė 8 taškus be atsako ir nutolo (86:75). Netrukus atstumas išaugo ir iki rekordinio (95:79).

Nepaisant tokio didelio skirtumo, Dalaso krepšininkams jo išsaugoti nepavyko. Oponentai artėjo dideliais šuoliais, o galiausiai Isaiah Joe tritaškis likus žaisti 15 sekundžių lygino rezultatą (99:99).

Pergalę bandė išplėšti L.Dončičius, bet metimas iš dviejų taškų zonos tikslus nebuvo.

Pratęsime sąlygas diktavo jau svečiai iš Oklahomos. Pastarieji pelnė 7 taškus iš eilės ir pabėgo į priekį (101:108).

Per likusią minutę aikštės šeimininkai nieko doro nuveikti nepavyko ir teko pripažinti varžovų pranašumą – 111:117.

„Mavericks“: Luka Dončičius 31 (8/17 dvit., 0/6 trit., 15/19 baud., 16 atk. kam., 10 rez. perd.), Spenceris Dinwiddie 20, Dorianas Finney-Smithas ir Dwightas Powellas po 13, Christianas Woodas 11 (7 atk. kam.), Timas Hardaway Jr. 8.

„Thunder“: Shai Gilgeousas-Alexanderis 38 (15/25 dvit., 0/2 trit., 8/8 baud., 9 rez. perd.), Loguentzas Dortas 16, Isaiah Joe (3/3 trit.) ir Dariusas Bazley (8 atk. kam.) po 15, Jalenas Williamsas 13 (4 per. kam.), Aaronas Wigginsas 5.