Be pralaimėjimų NBA lygoje žygiuoja Milvokio „Bucks“ (4-0) krepšininkai.

Pastarieji šį kartą namuose 119:108 (26:24, 33:29, 37:32, 23:23) įrodė pranašumą prieš Niujorko „Knicks“ (3-2) komandą ir nutraukė jos trijų pergalių seriją.

Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai pirmą kartą mače įgijo dviženklę persvarą (72:61). Netrukus po atkarpos 18-0 skirtumas šovė iki 24 taškų (90:66).

Ketvirtajame kėlinyje svečiams atsitiesti jau nepavyko. Nors pastarieji deficitą ir apkarpė, tačiau panaikinti jo taip ir nepavyko, o pergalė atiteko Milvokio ekipai – 119:108.

Įspūdingą pasirodymą surengė „Bucks“ lyderis Giannis Antetokounmpo. Graikas žaidė 39 minutes ir buvo labai arti trigubo dublio. Krepšininkas pelnė 30 taškų, atkovojo 14 atšokusių, perėmė 1 kamuolį, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei padarė 2 klaidas.

Verta paminėti, kad net 7 žaidėjai nugalėtojų gretose pasižymėjo dviženkliu rezultatyvumu.

Po šiąnakt vykusių NBA rungtynių paaiškėjo, kad „Bucks“ liko vienintele komanda visame čempionate, kuri kol  kas skina tik pergales.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 30 (10/16 dvit., 1/6 trit., 7/11 baud., 14 atk. kam., 9 rez. perd.), Graysonas Allenas 17 (4/6 trit.), Jrue Holiday 16 (6 rez. perd.), Brookas Lopezas (0/6 trit., 11 atk. kam., 3 blk.) ir Jevonas Carteris po 14.

„Knicks“: RJ Barrettas 20 (6/10 dvit., 1/7 trit., 5/8 baud.), Juliusas Randle‘as (12 atk. kam.) ir Immanuelis Quickley po 14, Jalenas Brunsonas 13, Derrickas Rose‘as 12, Evanas Fournier ir Obi Toppinas po 11.