Giannis Antetokounmpo surinko galingą dublį, Steve’as Nashas pirmą kartą trenerio karjeroje buvo išvytas iš aikštės, o Milvokio „Bucks“ (3/0) palaužė Bruklino „Nets“ (1/3).

Graiko vedama „Bucks“ namie pergalę šventė 110:99 (25:20, 18:35, 35:21, 32:23).

G. Antetokounmpo nugalėtojams pelnė 43 taškus (15/21 dvit., 1/4 trit., 10/14 baud.), atkovojo 14 kamuolių ir išdalino 5 rezultatyvius perdavimus.

Vien per antrą mačo pusę puolėjas surinko 34 taškus, o „Bucks“ ją laimėjo 67:44.

„Nets“ komandai Kevinas Durantas pelnė 33, Kyrie Irvingas – 27 taškus (0/7 trit.).

Likus žaisti keturias minutes iki trečio kėlinio pabaigos „Nets“ dar pirmavo 70:66 – tada S. Nashas pradėjo ginčytis dėl G. Antetokounmpo neskirtos pražangos puolime ir už tai buvo nubaustas technine pražanga. Tai dar labiau įsiutino „Nets“ trenerį ir nors ekipos nariai bandė jį sulaikyti, teisėjai skyrė jam antrą nuobaudą ir išvijo iš rungtynių.

Likusią jų dalį „Bucks“ laimėjo 44:29. Ketvirto kėlinio pradžioje rezultatas dar buvo lygus, bet tada Bruklino krepšininkai daugiau nei penkias minutes negalėjo pelnyti taškų ir „Bucks“ įgijo dviženklį pranašumą.

„Nets“: K. Durantas 33, K. Irvingas 27, R. O’Neale’as 12.

„Bucks“: G. Antetokounmpo 43, B. Portisas 20 (11 atk. kam.), J. Holiday 15.