Ketvirtajame kėlinyje palūžęs Panevėžio „7Bet-Lietkabelis“ (1-2) patyrė nesėkmę Europos taurės turnyre. Nenado Čanako auklėtiniai svečiuose 73:86 (24:18, 11:17, 23:22, 15:29) krito prieš Burgo Breso JL (3-0) krepšininkus, kurie turnyre vis dar žengia be pralaimėjimų.

Rungtynių pradžioje vyko apylygė kova. Nė vienai komandai atsiplėšti per daug nepavyko. Tik pirmojo ketvirčio pabaigoje panevėžiečių atkarpa 5-0 leido kiek atitrūkti ir padidinti persvarą iki 6 taškų (22:16).

Tokį atstumą svečiai išsaugojo iki pat kėlinio pabaigos – 24:18. Antrojo kėlinio pradžioje skirtumas dar kiek padidėjo (26:18), tačiau dviženkliu taip ir netapo. Prancūzijos klubas vis artėjo, o prieš pat ilgąją pertrauką tritaškiu galiausiai atstatė pusiausvyrą rungtynėse – 35:35.

Trečiajame kėlinyje aikštės šeimininkai startavo tritaškiu ir persvėrė rezultatą (35:38). Tai padarė pirmą kartą nuo pirmojo ketvirčio. Netrukus skirtumas dar labiau padidėjo (42:48).

Nepaisant to, Panevėžio ekipa greitai reagavo į situaciją ir atsitiesė. Du tritaškiai paeiliui leido išlyginti rezultatą (48:48). Nors kėlinio pabaigoje Lietuvos vicečempionai turėjo 4 taškų persvarą (58:54), tačiau greitai ji aptirpo.

Po Jordano Floydo dvitaškio su pražangas komandas teskyrė taškas – 58:57.

Bet tada varžovai kėlinį pradėjo spurtu 8:0 ir išsiveržė į priekį 65:58. Svečiai dar buvo priartėję ir nuolat išliko gana netoli varžovų, bet šie neprisiledo panevėžiečių dar arčiau.

Galiausiai šeimininkų pranašumą padidino M.Courby (78:66). Per likusias kelias minutes „7Bet-Lietkabeliui“ intrigos sukurti nepavyko, o dar šiek tiek atitrūkę šeimininkai užtikrintai išlaikė pergalingą pranašumą.

„7bet-Lietkabelis“: Jamelas Morrisas 21, Željko Šakičius 13, Vytenis Lipkevičius 12 (4 atk. kam.), Benas Griciūnas 10, Gyorgy Golomanas 6.

JL: Jordanas Floydas 21 (7 atk. kam.), Isiaha Mike’as ir Maxime’as Courby po 15, Axelis Julienas (6 atk. kam.) ir Alexandre’as Chassangas po 8.