Europos taurės krepšinio turnyro rungtynėse Manto Kalniečio komanda nugalėjo Mariaus Runkausko klubą

Trečiadienį sužaistos likusios dvylika antrojo pagal pajėgumą Senajame žemyne 2014-2015 metų sezono Europos taurės (Eurocup) vyrų krepšinio turnyro antrojo etapo - "Last 32" varžybų - penktojo turo rungtynės.

Penktąją pergalę iš eilės iškovojo ir pirmą vietą N grupėje užsitikrino Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (Rusija) komanda su Mantu Kalniečiu, namuose 92:79 (18:20, 23:20, 25:21, 26:18) nugalėjusi ketvirtąją nesėkmę patyrusį grupės autsaiderį Mariaus Runkausko Ploješčio "CSU Asesoft" (Rumunija) klubą, kuris prarado galimybes patekti į atkrintamąsias varžybas.

Pirmąjį susitikimą šiame turnyre po traumos žaidęs M.Kalnietis nugalėtojams pelnė 6 taškus, sugriebė 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, sykį suklydo ir kartą prasižengė. Per 19 su puse minutės (19:37) Lietuvos rinktinės įžaidėjas prametė tritaškį bei pataikė visus 3 dvitaškius metimus.

M.Runkauskas į šeimininkų krepšį įmetė 9 taškus, sugriebė ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei po 4 kartus suklydo ir prasižengė. Per 31 minutę (31:14) jis pataikė 1 tritaškį iš 6, abu dvitaškius bei realizavo abu baudų metimus.

REKLAMA

Kitame grupės susitikime Valensijos "Basket" (Ispanija) krepšininkai svečiuose 75:73 (19:19, 22:19, 19:19, 15:16) Nansi SLUC (Prancūzija) penketuką bei užsitikrino antrą vietą grupėje ir tęs kovą toliau atkrintamosiose varžybose.

N grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (Rusija) 5 0 402:327

2. Valensijos "Basket" (Ispanija) 3 2 401:369

3. Nansi SLUC (Prancūzija) 1 4 330:370

4. Ploješčio "CSU Asesoft" (Rumunija) 1 4 381:448

Antrąją pergalę G grupėje iškovojo ir galimybes patekti į turnyro aštuntfinalį išsaugojo Kęstučio Kemzūros treniruojamas Nimburko ČEZ (Čekija) klubas, svečiuose 84:63 (29:18, 19:20, 19:10, 17:15) nugalėjęs Sankt Peterburgo "Zenit" (Rusija) ekipą.

Grupėje pirmauja Strasbūro SIG (Prancūzija) krepšininkai,išvykoje 82:60 (11:17, 28:12, 15:16, 28:15) įrodę savo pranašumą prieš Kazanės "Unics" (Rusija) komandą.

G grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Strasbūro SIG (Prancūzija) 3 2 389:360

2. Kazanės "Unics" (Rusija) 3 2 376:353

3. Nimburko ČEZ (Čekija) 2 3 375:375

4. Sankt Peterburgo "Zenit" (Rusija) 2 3 366:418

Ketvirtąją pergalę iškovojo ir kelialapį į atkrintamąsias varžybas užsitikrino J grupės lyderis Rimo Kurtinaičio treniruojamas Maskvos srities "Chimki" (Rusija) klubas, namuose 75:62 (23:16, 15:15, 22:7, 15:24) nugalėjęs Kantu "FoxTown" (Italija) komandą.

Kitame grupės susitikime Limožo CSP (Prancūzija) krepšininkai svečiuose 79:68 (15:15, 17:19, 19:20, 28:14) įveikė Salonikų PAOK (Graikija) ekipą ir pakilo į antrą vietą grupėje.

J grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Maskvos srities "Chimki" (Rusija) 4 1 426:377

2. Limožo CSP (Prancūzija) 3 2 358:344

3. Kantu "FoxTown" (Italija) 2 3 376:379

4. Salonikų PAOK (Graikija) 1 4 351:411

H grupė -

Bandirmos "Banvit" (Turkija) - Podgoricos "Budučnost" (Juodkalnija) 87:74

Las Palmaso "Herbalife" (Ispanija) - Sasario "Dinamo" (Italija) 90:74

H grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Las Palmaso "Herbalife" (Ispanija) 4 1 434:379

2. Bandirmos "Banvit" (Turkija) 3 2 395:378

3. Sasario "Dinamo" (Italija) 2 3 398:418

4. Podgoricos "Budučnost" (Juodkalnija) 1 4 374:426

I grupė -

Volgogrado "Krasnyj Oktiabr" (Rusija) - Romos "Acea" (Italija) 86:88

Saragosos CAI (Ispanija) - Zagrebo "Cedevita" (Kroatija) 84:85

I grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Zagrebo "Cedevita" (Kroatija) 4 1 408:392

2. Romos "Acea" (Italija) 3 2 386:376

3. Volgogrado "Krasnyj Oktiabr" (Rusija) 2 3 370:390

4. Saragosos CAI (Ispanija) 1 4 368:374

K grupė -

Bambergo "Brose Baskets" (Vokietija) - "Union Olimpija" (Slovėnija) 91:90

K grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Miuncheno "Bayern" (Vokietija) 5 0 447:374

2. Bambergo "Brose Baskets" (Vokietija) 3 2 381:387

3. Liublianos "Union Olimpija" (Slovėnija) 1 4 400:419

4. Dižono JDA (Prancūzija) 1 4 377:425

L grupė -

Ostendės "Telenet" (Belgija) - Sevilijos "Baloncesto" (Ispanija) 72:84

L grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Zgoželeco "PGE Turow" (Lenkija) 4 1 456:425

2. Vilniaus "Lietuvos rytas" 2 3 442:432

3. Ostendės "Telenet" (Belgija) 2 3 391:395


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų