Vokietijos futbolo grandė Dortmundo „Borussia“ baigė kovas UEFA Europos lygoje. Ją aštuntfinalyje pašalino „Salzburg“ futbolininkai.

Ketvirtadienį Austrijoje vykusios rungtynės baigėsi 0:0. Prieš tai Dortmunde svečiai nugalėjo 2:1.

Į kitą etapą nepateko ir Liono „Olympique“, ketvirtadienį namie Maskvos CSKA pralaimėję 2:3.

Pirmasis mačas Rusijoje baigėsi Prancūzijos komandos pergale 1:0.

Bene labiausiai intrigavusioje poroje Londono „Arsenal“ savo aikštėje 3:1 (1:1) pranoko „Milan“.

Dubliu pasižymėjo Danny Welbeckas, įmušęs 39 bei 86 minutėmis. Pirmasis tikslus smūgis atliktas nuo 11 metrų žymos. Įvartį pridėjo ir Granitas Xhaka (71 min.).

„Milan“ gretose pasižymėjo Hakanas Calhanoglu (35 min.).

Pirmosios rungtynės Milane baigėsi „Arsenal“ pergale 2:0.

Užtikrintai į ketvirtfinalį žengė ir Madrido „Atletico“, ketvirtadienį svečiuose 5:1 (1:1) sutriuškinęs Maskvos „Lokomotiv“.

„Atletico“ dublį pelnė Fernando Torresas, pasižymėjęs 65, 70 minutėmis. Pirmąkart nuo 11 metrų žymos. Po įvartį pridėjo Angelis Correa (16 min.), Saulis (47 min.) ir Antoine’as Griezmannas (85 min.).

Pirmosios rungtynės Rusijoje baigėsi 3:0.