Eurolygoje užfiksuotas nebūdinga klaida  – praėjus beveik parai po rungtynių pakeistas jų galutinis rezultatas.

Madrido „Real“ ir Bolonijos „Virtus“ rungtynėse Eurolyga užfiksavo tuo metu dirbusio sekretoriato klaidą. Vietoj klaidos Džananui Musai buvo užfiksuotas taiklus baudos metimas.

Praėjus 3 minutėms lemiamo kėlinio krepšininkas suklydo, o po jo klaidos Madrido „Real“ rezultatas padidėjo vienu tašku. Švieslentėje užsidegė skaičius 67, nors turėjo likti 66.

Nors rungtynės baigėsi Madrido „Real“ pralaimėjimu 92:95, tačiau Eurolygai ištaisius užfiksuotą klaidą galutinis rezultatas yra 91:95.