• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
    A grupė Birželio 14 d., penktadienis
    GER 5 SCO 1
    A grupė Birželio 15 d., šeštadienis
    HUN 1 SUI 3
    B grupė Birželio 15 d., šeštadienis
    ESP 3 CRO 0
    B grupė Birželio 15 d., šeštadienis
    ITA 2 ALB 1
    D grupė Birželio 16 d., sekmadienis
    POL 1 NED 2
    C grupė Birželio 16 d., sekmadienis
    SLO DEN 19:00
    C grupė Birželio 16 d., sekmadienis
    SRB ENG 22:00
    E grupė Birželio 17 d., pirmadienis
    ROU UKR 16:00
    E grupė Birželio 17 d., pirmadienis
    BEL SVK 19:00
    D grupė Birželio 17 d., pirmadienis
    AUT FRA 22:00
    F grupė Birželio 18 d., antradienis
    TUR GEO 19:00
    F grupė Birželio 18 d., antradienis
    POR CZE 22:00
    B grupė Birželio 19 d., trečiadienis
    CRO ALB 16:00
    A grupė Birželio 19 d., trečiadienis
    GER HUN 19:00
    A grupė Birželio 19 d., trečiadienis
    SCO SUI 22:00
    C grupė Birželio 20 d., ketvirtadienis
    SLO SRB 16:00
    C grupė Birželio 20 d., ketvirtadienis
    DEN ENG 19:00
    B grupė Birželio 20 d., ketvirtadienis
    ESP ITA 22:00
    E grupė Birželio 21 d., penktadienis
    SVK UKR 16:00
    D grupė Birželio 21 d., penktadienis
    POL AUT 19:00
    D grupė Birželio 21 d., penktadienis
    NED FRA 22:00
    F grupė Birželio 22 d., šeštadienis
    GEO CZE 16:00
    F grupė Birželio 22 d., šeštadienis
    TUR POR 19:00
    E grupė Birželio 22 d., šeštadienis
    BEL ROU 22:00
    A grupė Birželio 23 d., sekmadienis
    SCO HUN 22:00
    A grupė Birželio 23 d., sekmadienis
    SUI GER 22:00
    B grupė Birželio 24 d., pirmadienis
    ALB ESP 22:00
    B grupė Birželio 24 d., pirmadienis
    CRO ITA 22:00
    D grupė Birželio 25 d., antradienis
    FRA POL 19:00
    D grupė Birželio 25 d., antradienis
    NED AUT 19:00
    C grupė Birželio 25 d., antradienis
    DEN SRB 22:00
    C grupė Birželio 25 d., antradienis
    ENG SLO 22:00
    E grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    UKR BEL 19:00
    E grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    SVK ROU 19:00
    F grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    GEO POR 22:00
    F grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    CZE TUR 22:00
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pergalę nukeltose Eurolygos rungtynėse iškovojo Sankt Peterburgo „Zenit“ komanda, kuri namuose 79:70 (19:15, 21:23, 14:16, 25:16) įveikė Milano „AX Armani“ ekipą.

Pergalę nukeltose Eurolygos rungtynėse iškovojo Sankt Peterburgo „Zenit“ komanda, kuri namuose 79:70 (19:15, 21:23, 14:16, 25:16) įveikė Milano „AX Armani“ ekipą.

REKLAMA

Po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus, o „Zenit“ rungtynes perlaužė artėjant mačo pabaigai.

Rusijos klubas spurtavo 11-2 ir po Kevino Pangoso tritaškio pirmavo 71-62.

Likus 61 sekundei K.Pangosas smeigė dar vieną tritaškį, skirtumas išaugo iki 10 taškų ir „Zenit“ pergalės nepaleido.

Artūras Gudaitis kartu su K.Pangosu buvo rezultatyviausi komandos krepšininkai.

Lietuvis per 20 minučių pelnė 16 taškų (6/8 dvit., 4/6 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 5 pražangas, bet triskart suklydo ir dukart prasižengė.

Jis dar taip pat pasižymėjo galingu dėjimu.

„Zenit“: Kevinas Pangosas ir Artūras Gudaitis po 16, Billy Baronas 13, Willas Thomasas ir Alexas Poythressas po 10.

„AX Armani“: Kevinas Punteris 16, Shavonas Shieldsas 15, Sergio Rodriguezas 10, Kyle’as Hinesas 9. 

Standings provided by SofaScore LiveScore

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų