Trečiąją pergalę iš eilės Eurolygoje pasiekė Pirėjo „Olympiacos“ (9/4) krepšininkai.

Graikijos grandas svečiuose po pratęsimo 87:84 (17:20, 25:20, 17:22, 18:15, 10:7) palaužė Kazanės „Unics“ (7/6) klubą ir nutraukė jo keturių pergalių seriją turnyre.

Rungtynės buvo atkaklios. Didžiausias skirtumas tarp komandų buvo fiksuotas pirmajame ir antrajame kėliniuose, kuomet jas skyrė 7 taškai.

Mačo nugalėtojui išaiškinti neužteko net keturių kėlinių. Likus 44 sekundėms, Moustapha Fallas dvitaškiu išvedė svečius į priekį (77:75). Visgi, apsiginti nepavyko ir likus 12 sekundžių rezultatą lygino Tonye Jekiri (77:77).

Pergalę galėjęs atnešti Tylerio Dorsey metimas paskutinę sekundę buvo blokuotas ir teko žaisti papildomas penkias minutes.

Pratęsimo pabaigoje svečiai sugebėjo atitrūkti ir atsiplėšti 5 taškais (86:81), tačiau netrukus tritaškė smeigė Isaiah Canaanas (86:84).

Lemiamu metu prie baudų metimo linijos stojo Kostas Sloukas ir realizavo vieną baudos metimą, taip suteikdamas šansą šeimininkams. Mario Hezonja galėjo tapti tuo žaidėju, kuris išplėšė dar vieną pratęsimą, tačiau pastarojo tritaškis skriejo pro šalį ir pergale džiaugėsi graikai – 87:84.

„Olympiacos“: Aleksandras Vezenkovas 22 (3/3 dvit., 3/7 trit., 7/7 baud., 8 atk. kam., 4 per. kam., 36 n. b.), Kostas Sloukas 12 (8 rez. perd.), Giannoulis Larentzakis ir Moustapha Fallas po 10, Tyleris Dorsey 8.

„Unics“: Lorenzo Brownas 21 (9/12 dvit., 0/2 trit., 3/3 baud., 6 kld.), Isaiah Canaanas 20 (6/9 trit.), Johnas Brownas ir Mario Hezonja (7 atk. kam., 4 per. kam.) po 11, Marco Spissu 7.