Trečiąją pergalę per paskutinius keturis turus Eurolygoje iškovojo čempionė Stambulo „Anadolu Efes“ (4/6) krepšininkai.

Šį kartą jie namuose 88:69 (23:25, 21:19, 24:22, 20:3) įveikė Pirėjo „Olympiacos“ (6/4) komandą, kuriai tai buvo antrasis pralaimėjimas paeiliui.

Aikštės šeimininkai tolti nuo oponentų ėmė ketvirto kėlinio pradžioje. Pastarieji jį pradėjo 11 taškų be atsako ir pirmą kartą susitikime įgijo dviženklį pranašumą (79:66).

Pirėjo krepšininkai nieko atsakyti nesugebėjo. Per visą kėlinį komanda sukrapštė vos tris taškus ir neturėjo šansų pavyti turkų.

Stambulo klubas mačą uždarė dar 7 taškais be atsako ir rungtynes laimėjo triuškinančiu rezultatu.

„Anadolu Efes“: Rodrigue‘as Beauboisas 29 (3/4 dvit., 7/10 trit., 2/3 baud., 33 n. b.), Vasilije Micičius 19 (1/10 trit., 6/6 baud.), Shane‘as Larkinas 10 (6 rez. perd.), Adrienas Moermanas 9 (8 atk. kam.), Krunoslavas Simonas 8.

„Olympiacos“: Sasha Vezenkovas 17 (4/4 dvit., 2/4 trit., 3/3 baud., 8 atk. kam., 26 n. b.), Moustapha Fallas 15, Thomasas Walkupas ir Georgios Printezis po 9, Kostas Sloukas ir Hassanas Martinas po 5.