Fantastišką šou prieš buvusią komandą surengęs Kostas Sloukas padovanojo penktąją pergalę Pirėjo „Olympiakos“ (5/2) klubui Eurolygoje.

Graikijos klubas namie 67:65 (19:14, 26:20, 10:19, 12:12) dramatiškai palaužė Stambulo „Fenerbahče“ (2/5) ekipą.

„Olympiakos“ ir vakaro herojumi tapo K. Sloukas, ne tik pelnęs 14 taškų (2/8 dvit., 3/4 trit., 1/1 baud.), atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojęs 4 ir perėmęs tris kamuolius bei surinkęs 20 naudingumo balų, bet ir pataikęs lemiamą metimą.

Dviejų K. Slouko tritaškių įkvėpta „Olympiacos“ antrame kėlinyje laimėjo atkarpą 13:0 ir susikrovė dviženklį pranašumą 40:27, kurį išlaikė iki trečio kėlinio vidurio, o prasidėjus lemiamam ketvirčiui „Fenerbahče“ visiškai panaikino turėtą deficitą ir išsiveržė į priekį.

Įpusėjus ketvirtam kėliniui turkų klubas pirmavo 62:59, bet tada K. Sloukas pelnė du taškus su pražangą ir atstatė lygybę. Nuo šios akimirkos abi ekipos beveik tris minutes nepelnė taškų, bet tylą nutraukė tas pats K. Sloukas – likus 1 min. 40 sek. jis smeigė dar vieną tolimą metimą ir išvedė „Olympiacos“ į priekį.

Buvęs žalgirietis Thomas Walkupas po šio epizodo turėjo dvi galimybes padvigubinti rezutatą, bet abu įžaidėjo tolimi metimai tikslo nepasiekė, o po vienų jų „Fenerbahče“ surengė greitą ataką, kurios metu Achile Polonara pelnė du taškus su pražanga ir lygino rezultatą.

„Olympiacos“ suklydo išsimesdami kamuolį, bet „Fenerbahče“ nesugebėjo surengti produktyvios atakos, o kitoje aikštės pusėje toliau siautėjo K. Sloukas – įžaidėjas likus žaisti 2 sekundes pataikė sudėtingą dvitaškį per Janą Vesely. Po minutės pertraukėlės Marko Guduričius dar išsimetė tolimą tritaškį, kuris tikslo nepasiekė.

„Olympiakos“: Kostas Sloukas 14, Tyleris Dorsey ir Moustapha Fallas (9 atk. kam.) po 10, Sasha Vezenkovas 7.

„Fenerbahče“: Janas Vesely 14 (9 atk. kam.), Marko Guduričius ir Nando De Colo po 10.