tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Lietuvos krepšinio rinktinės šeštadienio vakarą laukia įnirtinga kova su ispanais. Savo ruožtu aukštaūgių treneris Kazys Maskvytis jau griebėsi gąsdinimų, kad šie mažiau galvotų apie rugpjūtį pasiektas dvi pergalės prieš Ispanijos komandą. 

Lietuvos krepšinio rinktinės šeštadienio vakarą laukia įnirtinga kova su ispanais. Savo ruožtu aukštaūgių treneris Kazys Maskvytis jau griebėsi gąsdinimų, kad šie mažiau galvotų apie rugpjūtį pasiektas dvi pergalės prieš Ispanijos komandą. 

REKLAMA

Europos čempionato aštunfinalyje Lietuvos rinktinės vyrai 21.45 val. susigrums su Ispanijos krepšininkais. Rungtynes bus galima stebėti ne tik per TV3 kanalą, bet ir naujienų portale tv3.lt.

Penktadienį vakare kalbintas rinktinės treneris K. Maskvytis sakė, kad nors šalies komandai ir pavyko įveikti ispanus jau du kartus, tačiau viliasi, kad trečias kartas nebus pažymėtas pralaimėjimu.

„Žaidžiame su Ispanija. Ispanija visada yra Ispanija. Kitas dalykas – kai trečią kartą reikia žaisti su ta pačia komanda, dar ją dukart įveikus. Kažkada tas pralaimėjimas ateina, tikiuosi jis neateis trečiose rungtynėse. Bandome prigąsdinti kažkiek komandą, kad ji neatsipalaiduotų“, – sakė K. Maksvytis.

REKLAMA

Be to, treneris griebėsi ir tam tikrų gąsdinimų, kad Lietuvos aukštaūgiai prieš įnirtingą kovą neužmigtų ant laurų.

„Prigąsdinome, kad Vilniuje sužaidėme beveik lygiai, nors buvo be Willy Hernangomezo, Rudy Fernandezo, kad turime žaisti žymiai geriau, turime būti stipresni. Tokiomis ir panašiomis priemonėmis“, – šyptelėjo treneris K. Maskvytis. 

REKLAMA

Krepšininkas Marius Grigonis, kuris jau anksčiau – 2017-2018 metais – žaidė Berlyne, sakė, kad A grupės nugalėtojų ispanų sudėtyje negalima pastebėti išsiskiriančių žaidėjų, tačiau varžovai sugeba žaisti „protingą krepšinį“.

„Jauna komanda, turi daug lygiaverčių žaidėjų. Nėra daug išsiskiriančių, gal tik Willy (Hernangomezas, – aut. past.). Įdomi komanda, esanti tranzicijoje ir išgyvenanti kartų kaita. Tačiau turi gerą trenerį, žaidžia protingą krepšinį, pavojinga, bėga greitai, kaip visos ispanų komandos“, – sakė M. Grigonis.

REKLAMA

Savo ruožtu Ispanijos rinktinės treneris Sergio Scariolo pripažino, kad sutikti Lietuvos krepšininkus aštuntfinalyje nėra malonu.

„Mes aiškiai pasiekėme daugiau nei tikėtasi. Nuoširdžiai, mes esame aukščiau, nei galvojome, kad galime būti. Turime aštuonis žaidėjus, kurie niekada nežaidė tokiame turnyre. Mes esame laimingi dėl to, ką jau pasiekėme. Turiu omenyje ir tai, kokį žaidimą rodėme ir tai, koks buvo mūsų nusiteikimas. Be to, komandoje yra daug jaunų žaidėjų, kurie pasisėmė jiems itin reikalingos patirties. Visi 12 žaidėjų buvo nusiteikę taip, kaip aš ir tikėjausi, nė vienas nenuvylė ir tai yra pozityvu.

REKLAMA
REKLAMA

<...> Susiduriame su varžovu, kuris pasižymi fizine jėga, turi techniškų krepšininkų, varžovas yra stipresnis už tuos, su kuriais žaidėme iki šiol. Ir tai mums bus tikrai rimtas iššūkis“, – lietuvius vertino S. Scariolo.

Apžvalginė laida „EuroBasket 2022“ – kasdien 13 val. naujienų portale tv3.lt, kur galite rasti visas su krepšiniu susijusias aktualijas. 

Kalbėjome apie: 00:00 Intro 00:20 Laukia 4 aštuntfinalio rungtynės 01:08 K. Maskvytis: nėra gerai žaisti 3 kartus su ta pačia komanda 05:06 Marius Grigonis: abi komandos turi po 50 proc. šansų laimėti 06:44 Ispanų treneris įvertino Lietuvos krepšinio rinktinę 08:13 Pokalbis su krepšinio treneriu Tomu Purliu 26:07 Krepšinio atmosfera, tvyranti Berlyne 28:58 Rytis Vyšniauskas įvertino visas aštuntfinalio poras 36:58 „Top 10“

Čempionatą žiūrėkite per oficialų čempionato transliuotoją TV3 televiziją, naujienų portale tv3.lt ir naujos kartos televizijoje „Go3“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų