19
Latvija – Kanada (nuotr. FIBA)

Dviženklį pranašumą iššvaistę latviai kapituliavo prieš Kanadą

Fotogalerija, geriausi epizodai

Pergalę Pasaulio taurės rungtynėse iškovojo Kanados (3/0) rinktinė. Jordi Fernandezo auklėtiniai H grupės akistatoje Džakartoje 101:75 (13:23, 30:19, 24:15, 34:18) sutriuškino Latvijos (2/1) komandą.

19

H grupėje Kanada užėmė pirmąją vietą, Latvija – antrąją.

Nugalėtojus į priekį vedė Shai Gilgeous-Alexanderis, kuris įmetė 27 taškus ir atliko šešis perdavimus. RJ Barrettas pridėjo 22 taškus.

Pralaimėjusiems Andrejus Gražulis surinko 16 taškų, Rodionsas Kuručas - 14 ir 10 atkovotų kamuolių.

Latviai įspūdingai pradėjo rungtynes, kuri antrajame ketvirtyje po A.Žagaras tritaškio buvo priekyje 12 taškų persvara. Tačiau likusią kėlinio dalį Latvija pralaimėjo 7:20 ir kanadiečiai prieš ilgąją pertrauką išsiveržė į priekį.

Antroje mačo pusėje Kanada nei karto neatsiliko ir paskutiniame ketvirtyje skirtumas tapo triuškinantis.

Kanada per visas rungtynes pataikė 16 tritaškių iš 39, iš kurių septynis įmetė paskutiniame ketvirtyje.

Kanados rinktinė: Shai-Gilgeous Alexanderis 27 (8/10 dvit., 6 atk. kam., 6 rez. perd.), RJ Barrettas 22 (4/6 trit., 5 atk. kam.), Kelly Olynykas 15 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Nickeilas Alexanderis-Walkeris 14 (4/11 trit., 5 atk. kam.), Dillonas Brooksas 6 (4 rez. perd.), Dwightas Powellas 6 (5 atk. kam.), Philipas Scrubbas 6.

Latvijos rinktinė: Andrejs Gražulis 16, Rodionsas Kuručas 14 (10 atk. kam., 4 rez. perd.), Artūras Žagaras 11 (4 rez. perd.), Rolandas Šmitas 9 (4 atk. kam.), Kristeris Žorikas 8 (5 rez. perd.), Davis Bertanis 7 (5 atk. kam.), Artūras Kuručas 6.