Triuškinančią pergalę Eurolygoje iškovojo Monako „AS Monaco“ (10-7) krepšininkai su Donatu Motiejūnu.Saša Obradovičiaus auklėtiniai namuose 91:71 (27:15, 20:21, 20:16, 24:19) nepasigailėjo Barselonos „Barcelona“ (11-6) komandos, kurios garbę gina Rokas Jokubaitis.

D.Motiejūnas per 15 minučių pelnė 8 taškus (2/3 dvit., 1/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo 3 atšokusius kamuolius, vieną pražangą išprovokavo, kartą pats prasižengė ir surinko 8 naudingumo balus.

R.Jokubaitis žaidė 18 minučių, pasižymėjo 7 taškais (2/4 dvit., 1/1 trit.), 3 atkovotais kamuoliais, 3 rezultatyviais perdavimais, išprovokuota pražanga, klaida, asmenine pražanga ir 10 naudingumo balų.

Aikštės šeimininkai atitrūko dar pirmajame kėlinyje, kai surengė spurtą 14-3 ir susikrovė dviženklį pranašumą.

Du tritaškiai iš eilės antrajame kėlinyje leido Monako krepšininkams didinti atstumą jau iki 16 taškų (38:22).

Po didžiosios pertraukos katalonai stengėsi sugrįžti į rungtynes ir skirtumas sumenko iki vienaženklio (47:38). Visgi, netrukus šeimininkai susigrąžino dviženklę persvarą ir turėtą iniciatyvą (54:40).

Ketvirtajame kėlinyje Monako klubas visiškai valdė situaciją ant parketo ir susikrovė 30 taškų pranašumą (89:59).

Po tokio smūgio svečiams neliko nieko kito kaip tik susitaikyti su triušknančiu pralaimėjimu – 91:71.

Nugalėtojai tritaškius pataikė net 50 proc. taiklumu. Tikslą pasiekė 15 šūvių iš 30 bandymų.

„AS Monaco“: Mike'as Jamesas 20 (4/7 dvit., 3/7 trit., 3/3 baud., 5 rez. perd.), Alpha Diallo 19 (4/6 trit.), Jaronas Blossomgame'as 11, Elie Okobo 9, Donatas Motiejūnas 8.

„Barcelona“: Jabari Parkeris 15 (2/3 dvit., 2/6 trit., 5/5 baud.), Nikola Kaliničius ir Joelis Parra po 10, Nicolas Laprovittola 9 (1/6 trit.), Rokas Jokubaitis 7, Janas Vesely 6.